Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

24 marca 2021

Informujemy, iż firma Wasko S.A. jako Generalny Wykonawca w formule zaprojektuj i wybuduj, zakończyła w terminie i bez uwag Projekt pn: „Budowa sieci NGA na terenie powiatu wielickiego i myślenickiego.” Współfinasowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Oś Priorytetowa nr 1 „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu”, Działanie 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach”.

Przedmiotem umowy było zaprojektowanie i wybudowanie infrastruktury dostępowej sieci Internetowej opartej na technologii FTTH o łącznej długości 892,84 km obejmującej swoim zasięgiem 17 873,0 szt. gospodarstw domowych oraz 90,0 szt Jednostek Oświatowych objętych szerokopasmowym dostępem do sieci o przepustowości co najmniej 100 Mb/s.

Łączna wartość umowy opiewała na sumę: 17 459 765,0 zł
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego