Wsparcie inwestycyjne

Profesjonalna obsługa przedsięwzięć inwestycyjnych

W ramach Grupy Kapitałowej świadczymy usługi profesjonalnej i kompleksowej realizacji usług na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Spółka Fonon skupiona jest wokół rynku infrastruktury oraz branży transportu kolejowego. Fonon realizuje usługi w dziedzinie projektowania i nadzoru inwestycyjnego oraz świadczy usługi utrzymania i serwisowania sieci.

Wsparcie inwestycyjne

Projektowanie

Od koncepcji do kompleksowej dokumentacji

Fonon specjalizuje się w obszarze projektowym. Usługa projektowania oferowana przez firmę to pełne wsparcie od wczesnej koncepcji inwestycji po dokumentację budowlaną i wykonawczą. Dzięki doświadczeniu, profesjonalnemu podejściu i zaangażowaniu, Fonon zapewnia kompleksowe wsparcie projektowe, zachowując najwyższe standardy jakości.

Budowa infrastruktury

Realizacja projektów inwestycyjnych

Firma Fonon zajmuje się budową infrastruktury i sieci telekomunikacyjnych. Działalność firmy obejmuje również szeroki zakres usług modernizacyjnych, związanych z rozbudową, przebudową oraz integracją sieci światłowodowych i miedzianych. Firma angażuje się w realizację projektów infrastrukturalnych, zapewniając profesjonalizm i najnowocześniejsze rozwiązania telekomunikacyjne.

Wsparcie inwestycyjne
Wsparcie inwestycyjne
Wsparcie inwestycyjne

Nadzór inwestorski i obsługa roszczeń

Profesjonalna obsługa inwestycji

Fonon oferuje profesjonalne wsparcie w ramach procesów inwestycyjnych. W ramach usługi nadzoru inwestorskiego firma zapewnia skrupulatny nadzór nad całością projektu inwestycyjnego. Fonon stanowi zespół doświadczonych specjalistów z szeroką wiedzą oraz praktycznym doświadczeniem w pełnieniu funkcji Inżyniera Projektu, zgodnie z normami FIDIC. Obszar usługi nadzoru inwestorskiego obejmuje również obsługę roszczeń i rozliczania projektów współfinansowanych ze środków unijnych.

Wsparcie inwestycyjne

Utrzymanie sieci

Zapewnienie stabilności sieci

Firma Fonon posiada kompleksowe zaplecze techniczne, które, w połączeniu z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, umożliwia wykonywanie nawet najbardziej zaawansowanych zadań związanych z utrzymaniem sieci telekomunikacyjnych. Wszystkie usługi utrzymania świadczone przez Fonon cechują się doskonałą precyzją i jakością wykonania, co gwarantuje stabilność oraz niezawodność działania sieci.

Wsparcie inwestycyjne

Zainteresowany?

Usługa Wsparcia inwestycyjnego realizowana jest przez spółkę Grupy Kapitałowej WASKO – firmę Fonon.
Zapraszamy do odwiedzenia strony w celu uzyskania więcej informacji lub kontaktu.

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy