Bezpieczeństwo

Paliwowo-energetyczny

MŚP

Przemysł

Transport

Usługi informatyczne

Telekomunikacja

Sektor publiczny

Rozwiązania dla miast

Retail

Rozwiązania IT

Nasza firma to lider w dziedzinie rozwiązań IT, co potwierdzają nasze wieloletnie doświadczenie oraz dedykowane podejście do klienta. Oferujemy kompleksowe Rozwiązania IT dostosowane do potrzeb najważniejszych sektorów polskiej gospodarki.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży IT, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom rozwiązania, które nie tylko spełniają ich obecne potrzeby, ale również są gotowe na wyzwania przyszłości. Nasza wiedza i zaangażowanie pozwalają nam projektować i wdrażać innowacyjne technologie, które przynoszą realne korzyści dla naszych klientów.

Nasze dedykowane rozwiązania IT są oparte na zrozumieniu potrzeb branżowych i biznesowych naszych klientów. Dzięki temu możemy dostarczać produkty i usługi, które są idealnie dopasowane do specyfiki każdej firmy. Nasz zespół ekspertów stale śledzi najnowsze trendy i technologie, aby zapewnić naszym klientom konkurencyjną przewagę na rynku.

Współpracując z nami, nasi klienci mogą być pewni, że otrzymają nie tylko najlepsze technologiczne rozwiązania, ale także wsparcie i opiekę na każdym etapie projektu. Nasze Rozwiązania IT to gwarancja efektywności, innowacyjności i zwiększenia konkurencyjności firmy w dynamicznym środowisku biznesowym.

Jeśli szukasz partnera, który dostarczy Ci dedykowane Rozwiązania IT oparte na wieloletnim doświadczeniu i zaawansowanej wiedzy, to jesteśmy gotowi do współpracy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Twojej firmie osiągnąć sukces w erze cyfrowej transformacji.

01

Bezpieczeństwo

Organizacje, niezależnie od wielkości, są nieustanie zmuszane podejmować kroki w celu ochrony przed zagrożeniami cybernetycznymi. Rozwiązania dostępne w naszej ofercie, już teraz oferują zintegrowane podejście pozwalające na stworzenie kompleksowego poziomu ochrony. Nasze usługi są ukierunkowane na zabezpieczanie praktycznie wszystkich rodzajów obiektów danej struktury – od budynków przemysłowych, elementów ruchu kolejowego i sieci energetycznych, po zabezpieczenia serwerowni i ruchu wirtualnego.

02

Paliwowo-energetyczny

Nasza firma specjalizuje się w wsparciu klientów z sektora gazowego i energetycznego. Jako niezależna organizacja zatrudniająca wysoko wykwalifikowanych inżynierów, naukowców oraz specjalistów branżowych dążymy do zapewnienia naszym klientom innowacyjnych rozwiązań, dbając o wyzwania stawiane środowisku naturalnemu.

03

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Oferujemy profesjonalne doradztwo pod bezpośrednim nadzorem dedykowanego doradcy klienta i analityka oraz specjalistów z obszarów: IT, bezpieczeństwa, projektowania, rozwoju oprogramowania. Oferujemy wsparcie na etapie trwania całego procesu, z zachowaniem wysokiego poziomu kompetencji, indywidualnym podejściu i innowacyjnych rozwiązaniach.

Przemysł

Każdy potrzebuje kooperacji z zaufanym partnerem w procesie digitalizacji przedsiębiorstwa. Jako dostawca zintegrowanych systemów opracowujemy i produkujemy właśnie takie kompletne podejście. Przygotujemy komponenty sprzętowe, oprogramowanie i infrastrukturę sieciową w najwyższych parametrach jakościowych. 35 lat doświadczenia projektowego, stanowi tu przewagę.

05

Transport

Nasza wiedza opiera się na wieloletnich obserwacjach, bogatym doświadczeniu, które służy nam jako plan osiągnięcia sukcesu. Nasze doświadczenie umożliwia nam opracowywanie unikalnych wdrożeń, w oparciu o sprawdzone na rynku rozwiązania. Przekazywana wartość dla klienta to nasi ludzie i doświadczenie projektowe, odpowiadające na realne potrzeby władz i lokalnych operatorów transportu publicznego.

06

Usługi informatyczne

Wykorzystaj transformację cyfrową, aby zwiększyć elastyczność i produktywność oraz sprostać dzisiejszym wyzwaniom: krótszy czas wprowadzania produktów na rynek, wyższa jakość produktów oraz bardziej wydajna i zrównoważona produkcja. U nas uwzględnione są najważniejsze aspekty, takie jak koszty, efektywność czasowa, zużycie energii i planowanie na przyszłość. Dzięki partnerstwu z WASKO możesz rozpocząć cyfryzację i budować swój model biznesowy zgodnie z aktualnymi trendami i oczekiwaniami rynku.

07

Telekomunikacja

Nasze doświadczenia z zakresu telekomunikacji zdobyliśmy realizując kompleksowe projekty u największych operatorów telekomunikacyjnych oraz ISP. Specjalizujemy się we wdrażaniu systemów klasy OSS, BSS, mediacji danych oraz zaawansowanych systemów radiokomunikacyjnych 5G. Zdobyta przez kilkanaście lat obecności na rynku telekomunikacyjnym wiedza i umiejętności pozwalają nam skutecznie wspierać naszych klientów w osiąganiu wyznaczanych celów biznesowych i technologicznych.

08

Sektor publiczny

Koncentrujemy się na wzmacnianiu efektywności sektora publicznego w Polsce: działalności państwa i samorządów, inwestycjach gminnych, polityce społecznej finansowanej centralnie oraz programach finansowania UE. Nasze rozwiązania dla tych obszarów obejmują realizację od projektu do wdrożenia i rozliczenia efektów pracy. Podejście kompleksowe, stanowi tu jedną z najważniejszych wartości.

09

Rozwiązania dla miast

Pomagamy samorządom sprostać trudnym wyzwaniom związanym z infrastrukturą i transportem w czasach szybko rozwijającej się technologii i globalizacji. Instytucje publiczne znajdują się pod coraz większą presją dostarczania zrównoważonych, elastycznych i dostępnych rozwiązań, dlatego potrzeba nowego sposobu obsługi takich zagadnień jest bardziej krytyczna niż kiedykolwiek. WASKO oferuje wsparcie w zakresie rozwiązania problemów i zagadnień w strukturze logistycznej miasta i regionu.

10

Retail

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla sektora handlowego. Oferujemy pełen pakiet usług IT, oprogramowanie i sprzęt, który jest niezbędnym elementem każdego sklepu. Wspieramy rozwój infrastruktury sieciowej. Konfigurujemy i wdrażamy dedykowane rozwiązania. Stanowimy gwarancję i wyprzedzamy Twoje potrzeby, abyś mógł efektywnie zarządzać swoim biznesem. Jako partner, gwarantujemy odpowiednie wsparcie techniczne i wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem. Dbamy o rozwój Twojej firmy, oferując rozwiązania technologiczne oraz biznesowe na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z ekspertem
Skontaktuj się

Jeżeli nasza oferta nie zawiera rozwiązania, którego szukasz, nasz zespół ekspertów jest gotów do wysłuchania Twoich indywidualnych potrzeb i zaproponowania rozwiązań, które mogą spełnić Twoje oczekiwania.

Jeżeli nasza oferta nie zawiera usługi, której szukasz, nasz zespół ekspertów jest gotów do wysłuchania Twoich indywidualnych potrzeb i zaproponowania rozwiązań, które mogą spełnić Twoje oczekiwania.