Zwiększ wydajność Twojej firmy,
stwórz z nami innowacyjne rozwiązania telekomunikacyjne

Oferujemy usługi integracji systemów IT – od doradztwa, przez projektowanie, wdrożenie, po utrzymanie
i rozwój. Integrujemy infrastrukturę IT na wszystkich poziomach, tworząc bezpieczne, wydajne i użyteczne środowiska telekomunikacyjne. Chętnie wsłuchamy się w Twoje indywidualne potrzeby, aby dobrać optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy.

Tworzenie oprogramowania

Prywatna sieć 5G

Orkiestracja usług

Operations Support System (OSS)

Business Support System (BSS)

Wsparcie DevOps i metofologia CI/CD

Migracja i mediacja danych

Konsulting

Wsparcie techniczne

NASZE ROZWIĄZANIA I USŁUGI ZOSTAŁY WYBRANE PRZEZ CZOŁOWE MARKI

WSPÓŁPRACOWALIŚMY

OFERTA

Wejdź w przyszłość telekomunikacji
z naszymi rozwiązaniami

NEDAPS TELCO

Orkiestracja środowiska telekomunikacyjnego

Narzędzie ułatwia i usprawnia zarządzanie rozbudowanym środowiskiem telekomunikacyjnym. NEDAPS TELCO sprawdzi się zarówno jako narzędzie do automatyzacji prostych zadań, jak i orkiestracji skomplikowanych procesów obejmujących wiele domen i technologii.

AUTOMATYZACJAORKIESTRACJAZARZĄDZANIE
LOW-CODEINVENTORYZEROTOUCH PROVISIONING
 • AUTOMATYZACJA

 • ORKIESTRACJA

 • ZARZĄDZANIE
 • LOW-CODE
 • INVENTORY

 • ZEROTOUCH PROVISIONING

NEDAPS SEC

Zarządzanie bezpieczeństwem infrastruktury IT

Zaawansowane narzędzie przeznaczone do pełnego zarządzanie bezpieczeństwem infrastruktury IT. Jego kluczowe funkcje obejmują inwentaryzacje zasobów, automatyzacje cyklicznych zadań administracyjnych oraz weryfikacje bezpieczeństwa środowisk sieciowo-sprzętowych.

BEZPIECZEŃSTWOMONITOROWANIEWIZUALIZACJA
WYKRYWANIE I WERYFIKACJA PODDATNOŚCI
 • BEZPIECZEŃSTWO
 • MONITOROWANIE
 • WIZUALIZACJA
 • WYKRYWANIE PODDATNOŚCI

WASKO BSS

Wsparcie obszarów biznesowej działalności operatora
i dostawcy usług

WASKO BSS to kompleksowa platforma zapewniająca wsparcie obszarów biznesowej działalności operatora telekomunikacyjnego oraz dostawcy usług. Zapewnia kompleksową kontrolę procesu przepływu danych od momentu ich zarejestrowania przez urządzenia sieciowe do rozliczenia w ramach procesów biznesowych.

CRMBILLINGOBSŁUGA KLIENTÓW
TROUBLE TICKETINGWINDYKACJARAPORTOWANIE
 • CRM
 • BILLING
 • OBSŁUGA KLIENTÓW
 • TROUBLE TICKETING
 • WINDYKACJA
 • RAPORTOWANIE

WASKO OSS

Wsparcie dla wszystkich obszarów operacyjnej działalności operatora telekomunikacyjnego

Platforma WASKO OSS to wszechstronne rozwiązanie zapewniające wsparcie dla wszystkich obszarów operacyjnej działalności operatora telekomunikacyjnego oraz dostawcy usług. Umożliwia maksymalną efektywność wykorzystania dostępnych zasobów przy ograniczonym udziale personelu odpowiedzialnego za działania operacyjne.

KONFIGURACJAMONITOROWANIEZARZĄDZANIE
WIZUALIZACJARAPORTOWANIEINWENTARYZACJA
 • AUTOMATYZACJA

 • ORKIESTRACJA

 • ZARZĄDZANIE

Potrzebujesz więcej informacji?
Napisz do nas!

USŁUGI

Szeroki zakres wiedzy
w dziedzinie telekomunikacji

Transformacja sieciowa 5G

Sieć 5G to obietnica niespotykanej dotąd szybkości, niezawodności i wydajności. Oznacza nie tylko szybsze przesyłanie danych, ale także możliwość obsługiwania większej ilości urządzeń jednocześnie. Dostosuj obecne rozwiązania telekomunikacyjne do nowej technologii. Sieć 5G jest przyszłością sieci komunikacyjnych, która wprowadzi nas w zupełnie nową erę technologiczną. Chcesz być częścią tej rewolucji? Przygotuj się z nami na transformację sieciową 5G.

Prywatna sieć 5G

Prywatna sieć 5G to zindywidualizowana, samodzielna infrastruktura sieciowa oparta na technologii piątej generacji (5G), stworzona specjalnie do użytku przez pojedynczą organizację, firmę czy instytucję. Dzięki niej  możliwe jest zapewnienie bardziej bezpiecznego, stabilnego i szybkiego połączenia internetowego, które jest dostosowane do specyficznych potrzeb i wymagań Klienta. Jednym z kluczowych atutów prywatnej sieci 5G jest możliwość zapewnienia spójnego i niezawodnego zasięgu sieciowego całej organizacji.

Tworzenie oprogramowania

Tworzymy dedykowane oprogramowanie dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań biznesowych Klientów. Łączymy najnowsze technologie z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą know-how naszych specjalistów. Rozwiązania szyte na miarę umożliwią uzyskanie przewagi biznesowej nad konkurencją. Tworzymy dedykowane oprogramowanie z zakresu telekomunikacji.

Wsparcie techniczne

Niezależnie od tego, czy jesteś indywidualnym użytkownikiem, małą firmą czy dużym przedsiębiorstwem, zrozumienie i zarządzanie technologią może być trudne. Jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Nasze wsparcie techniczne to nie tylko pomoc przy naprawach czy usunięciu awarii. Naszym celem jest zapewnienie Ci pełnej i zrozumiałej informacji, wspieranie Cię we wszystkich Twoich potrzebach technologicznych oraz pomaganie w optymalnym wykorzystaniu Twoich urządzeń i systemów.

Migracja i mediacja danych

Popraw jakość danych oraz zwiększ ich spójność dzięki usłudze mediacji danych. Mediacja danych obejmuje konwersję danych pomiędzy tymi formatami, aby zapewnić ich kompatybilność i możliwość skutecznego przetwarzania przez systemy docelowe. Spraw, aby Twoje systemy mogły współpracować ze sobą w sposób bardziej efektywny. Oferujemy również wsparcie z zakresu migracji danych z jednego środowiska do drugiego. Przenieś z nami swoje dane bez ryzyka.

Konsulting telekomunikacyjny

Konsulting telekomunikacyjny to usługa doradcza którą kierujemy do przedsiębiorstw poszukujących optymalizacji oraz efektywnego wykorzystania swojej infrastruktury telekomunikacyjnej. Celem jest zapewnienie najwyższej jakości połączeń, przepustowości, bezpieczeństwa danych oraz dostosowanie technologii do aktualnych i przyszłych potrzeb biznesowych. Nasze rekomendacje zawsze odzwierciedlają najnowsze trendy technologiczne i najlepsze praktyki branżowe, co pozwala naszym klientom nie tylko poprawić efektywność komunikacji, ale również osiągnąć znaczące oszczędności kosztowe.

NEDAPS

Jeden system, wiele możliwości

NEDAPS to niezawodne narzędzie do obsługi zadań w firmie. Z jego pomocą można efektywnie zarządzać rutynowymi konfiguracjami, jak i skomplikowanymi, nietypowymi procesami.​ ​

Rozwiązanie gwarantuje integralność danych oraz właściwą sekwencję procesów. Poprawia wydajność pracy przez zniwelowanie możliwości wystąpienia błędów i ograniczając liczbę monotonnych operacji. Dodatkowo, skraca czas niezbędny do realizacji zadań, implementacji modyfikacji lub wprowadzania nowych ofert.

 • TELCO – Rozwiązania dla telekomunikacji
 • IDM – Zarządzanie uprawnieniami w systemach IT

 • SEC – Zarządzanie sprzętem IT i kontrola bezpieczeńśtwa
 • DEVOPS – Wsparcie zespołów utrzymaniowych i developerskich

 • CI/CD – Automatyzacja cyklu życia oprogramowania

CASE STUDY

NEDAPS w praktyce

Zachęcamy do zapoznania się przykładowym zadaniem realizowanym na naszej platformie.

Materiał przedstawia odzyskanie nazwy, modelu i wersji systemu operacyjnego przełącznika Juniper serii EX3400 o adresie IP 172.23.30.103. Ukazany został cały proces, począwszy od przygotowania schematu w modelerze, poprzez konfigurację środowiska, do sprawdzenia rezultatu wykonanej operacji.

KORZYŚCI

Wyprzedź konkurencję

Odkryj potęgę spersonalizowanego oprogramowania telekomunikacyjnego, precyzyjnie dostosowanego do wyjątkowych potrzeb Twojego biznesu. Niezależnie od tego, czy dążysz do zwiększenia wydajności, czy też do wdrożenia innowacyjnych usług, oferujemy rozwiązania, które będą wspierać Twój rozwój strategiczny i pozwolą na wyróżnienie się na rynku.

O NAS

Postaw na sprawdzonego partnera biznesowego

Specjalizujemy się w projektowaniu, wdrażaniu i integracji oprogramowania, systemów informatycznych oraz w zaawansowanej automatyce przemysłowej. Dostarczamy swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw, z wielu różnych sektorów gospodarczych.

Wszechstronność, ponad 35 lat doświadczenia i ekspercka wiedza pozwalają nam kompleksowo realizować nawet najbardziej złożone projekty informatyczne, wykorzystujące najnowsze osiągnięcia w dziedzinie przetwarzania i bezpieczeństwa danych, w tym data mining, uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji. Nasze indywidualne podejście i wysoka jakość prowadzenia projektów jest potwierdzana długoletnimi partnerstwami technologicznymi i zaufaniem klientów.

Wsparcie operacyjne

Wsparcie eksperckie

Bezpieczeństwo

Większe możliwości rozwoju

Wyższa jakość usług

Innowacyjność i konkurencyjność

Przekonaj się, jak łatwo osiągnąć sukces z solidnym partnerem telekomunikacyjnym