Czym jest Elektroniczny obieg dokumentów IntraDok?

Efektywna kontrola procesu obsługi spraw i dokumentów

Elektroniczny obieg dokumentów IntraDok to nowoczesne rozwiązanie, które zapewnia konwersję dokumentów z formy papierowej do postaci elektronicznej.

Umożliwia ich przechowywanie, zabezpieczenie i udostępnianie. Automatyzuje i usprawnia proces obiegu dokumentów w organizacji. Znajduje także zastosowanie jako elektroniczne archiwum z wbudowanymi mechanizmami skanowania i przetwarzania danych. IntraDok posiada intuicyjny interfejs, który można dostosować do własnych preferencji.

Rozwiązanie sprawdzi się we wszystkich organizacjach (administracja publiczna, służba zdrowia, przedsiębiorstwa komercyjne).

Funkcjolaność

Przenieś swój biznes na wyższy poziom organizacyjny

IntraDok to rozwiązanie, które pozwoli kontrolować i usystematyzować proces obsługi spraw i dokumentów w firmie. Wprowadza automatyzację procesów biznesowych. Czas potrzebny na realizację typowych zadań ulegnie znacznemu skróceniu. Dodatkowo rozwiązanie daje możliwość analizy statystyk realizacji procesów, co stanowi klucz do optymalizacji i wzrostu efektywności pracy.

Możliwości rozwiązania

Elektroniczny obieg dokumentów

 • Elektroniczna archiwizacja dokumentów

 • Automatyzacja procesów biznesowych

 • Bezpieczeństwo przechowywanych informacji i podpis elektroniczny

 • Natychmiastowy dostęp do dokumentów

 • Moduły dodatkowe: urlopy, delegacje, terminarze, rezerwacje

 • Szablony dokumentów, formularze elektroniczne

 • Łatwe wyszukiwanie informacji

 • Obsługa podpisów elektronicznych oraz platformy DocuSign

 • Możliwość rozszerzenia platformy o dedykowany system do zarządzania procesami biznesowymi w organizacji (rozwiązanie klasy BPM)
 • Integracja z systemem Poczty Polskiej eNadawca
 • Obsługa aplikacji poprzez przeglądarkę internetową, także na urządzeniach mobilnych

Korzyści

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do dokumentów

Obniżenie kosztów bieżących działalności

Optymalizacja procesów biznesowych

Większy poziom bezpieczeństwa danych

Pełna rozliczalność działań realizowanych przez użytkowników

Gwarancja zgodności z aktualnym ustawodawstwem

Ergonomiczny i responsywny interfejs użytkownika

Prosta i intuicyjna obsługa aplikacji

Rozbudowane możliwości integracyjne

Szybki dostęp do dokumentów, procesów i spraw w organizacji

e-Doręczenia, KSeF, ePUAP

Systemy Centralne

Systemy centralne w EZD IntraDok pełnią kluczową rolę w digitalizacji procesów zarządzania dokumentacją i komunikacji w jednostkach publicznych oraz niepublicznych. Wprowadzenie integracji z platformami takimi jak e-Doręczenia, KSeF oraz ePUAP umożliwia kompleksową i efektywną wymianę informacji oraz przetwarzanie dokumentów elektronicznych. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje na temat poszczególnych systemów i możliwości ich wykorzystania w ramach EZD IntraDok.

e-Doręczenia
Integracja systemu EZD IntraDok z platformą e-Doręczeń pozwala na realizację usług PURDE (Publiczna Usługa Rejestrowanego Doręczenia Elektronicznego) oraz PUH (Publiczna Usługa Hybrydowa), obsługując pełen zakres tych usług bezpośrednio z interfejsu systemu. Dzięki współpracy z Bazą Adresów Elektronicznych (BAE), system zapewnia skuteczne i aktualne doręczanie korespondencji elektronicznej, co stanowi istotny element w zarządzaniu elektronicznym obiegiem dokumentów.

KSeF – Krajowy System eFaktur
KSeF stanowi centralną platformę do przetwarzania dokumentów finansowych w formie elektronicznej. Obowiązek korzystania z tego systemu obejmuje zarówno jednostki publiczne, jak i niepubliczne. EZD IntraDok umożliwia automatyczne pobieranie faktur oraz ich przetwarzanie, co stanowi odpowiedź na potrzeby nowoczesnej księgowości i zarządzania finansami.

ePUAP – Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
ePUAP to kluczowe narzędzie w procesie digitalizacji usług publicznych, umożliwiające pobieranie i wysyłanie oficjalnych dokumentów elektronicznych. Dzięki integracji z EZD IntraDok, użytkownicy mogą zarządzać dokumentacją w sposób zintegrowany i efektywny, obsługując różnorodne procesy związane z przedłożeniem oraz doręczeniem dokumentów. Elastyczność obsługi wielu skrytek jednej organizacji oraz jednolite środowisko pracy zapewniają wygodę i funkcjonalność użytkownikom systemu.

IntraDok mobile

Zarządzaj dokumentacją gdziekolwiek jesteś

Dostęp do spraw i dokumentów niezależnie od lokalizacji. Także na urządzeniach mobilnych. Interfejs dostosowany do prezentacji treści na ekranach różnej wielkości.

Ochrony infrastruktury przemysłowej

Zainteresowany?

Rozwiązanie intraDok realizowane jest przez spółkę Grupy Kapitałowej WASKO – firmę COIG.
Zapraszamy do odwiedzenia strony w celu uzyskania więcej informacji lub kontaktu.

Ochrony infrastruktury przemysłowej

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy