Chmura prywatna PackBack

Synchronizuj
i udostępniaj dane

Chmura prywatna PackBack to usługa typu B2B w prywatnej chmurze, zaprojektowana jako bezpieczna platforma służąca do współdzielenia oraz udostępniania plików. PackBack umożliwia pracownikom uzyskanie bezpiecznego dostępu do danych – w każdym momencie, z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia, zarówno w sieci wewnętrznej organizacji, jak i bezpiecznie przez Internet.

Usługa chmury prywatnej PackBack PackBack pozwala na tworzenie wirtualnych serwerów plików do współdzielenia danych oraz ich synchronizacji pomiędzy różnymi urządzeniami użytkowników. Przy czym cała infrastruktura potrzebna do poprawnego działania tej usługi znajduje się poza firmą, w bezpiecznej chmurze prywatnej w naszym centrum danych. 

Co nas wyróżnia

Bezpieczne udostępnianie zasobów

PackBack został stworzony jako usługa dedykowana przede wszystkim przedsiębiorstwom. Nasze rozwiązanie zostało starannie zaprojektowane, aby spełniać najwyższe standardy związane z bezpieczeństwem i ochroną danych w firmach. PackBack dba o bezpieczeństwo i poufność Twoich informacji, poprzez zastosowanie zaawansowanego szyfrowania w trakcie komunikacji pomiędzy Twoim urządzeniem a platformą.

Działanie

Współdzielenie i praca na wspólnych zasobach

PackBack umożliwia pracownikom uzyskanie bezpiecznego dostępu do danych. To rozwiązanie pozwala na zdalny dostęp do informacji w każdym momencie i z dowolnego miejsca, zarówno w sieci wewnętrznej organizacji, jak i przez Internet, zachowując pełne bezpieczeństwo. Wszelkie operacje związane z danymi, takie jak ich udostępnianie czy przekazywanie, są rejestrowane w systemie, co umożliwia firmie śledzenie, kto i kiedy miał dostęp do tych informacji.

Użytkownicy końcowi mogą łatwo przechowywać pliki w swoim folderze PackBack, a system automatycznie synchronizuje je ze wszystkimi zarejestrowanymi urządzeniami. Dzięki temu użytkownicy mają wygodny dostęp do plików z dowolnego miejsca i urządzenia mobilnego. Dodatkowo, mogą bezpiecznie udostępniać te pliki za pomocą dostępnych linków, przy zachowaniu kontroli dostępu i ograniczeń czasowych. Warto dodać, że wszystkie dane są przechowywane w naszym Data Center w Katowicach, co dodatkowo zabezpiecza poufność informacji firmowych i gwarantuje pełny dostęp do nich.

Chmura prywatna PackBack

Zalety

Bezpieczne i skuteczne rozwiązania dla Twojej firmy

  • Błyskawiczne przekazywanie istotnych i poufnych plików
  • Centralne repozytorium dostępne w każdej chwili z komputerów i urządzeń mobilnych
  • Bezpieczeństwo udostępnianych plików
  • Kontrola nad udostępnianymi dokumentami oraz zarejestrowanymi urządzeniami
  • Zabezpieczenie przed utratą dokumentów z komputerów i urządzeń mobilnych
  • Brak konieczności inwestycji i modyfikacji własnej infrastruktury informatycznej
Chmura prywatna PackBack

Zainteresowany?

Chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze PackBack? Zapraszamy do odwiedzenia strony w celu uzyskania uzyskania informacji lub kontaktu.

Chmura prywatna PackBack

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy