Chmura prywatna PackBack

Synchronizuj
i udostępniaj dane

Chmura prywatna PackBack to usługa typu B2B w prywatnej chmurze, zaprojektowana jako bezpieczna platforma służąca do współdzielenia oraz udostępniania plików. Usługa umożliwia pracownikom uzyskanie bezpiecznego dostępu do danych – w każdym momencie, z dowolnego miejsca i dowolnego urządzenia, zarówno w sieci wewnętrznej organizacji, jak i bezpiecznie przez Internet.

Usługa chmury prywatnej PackBack pozwala na tworzenie wirtualnych serwerów plików do współdzielenia danych oraz ich synchronizacji pomiędzy różnymi urządzeniami użytkowników. Przy czym cała infrastruktura potrzebna do poprawnego działania tej usługi znajduje się poza firmą, w bezpiecznej chmurze prywatnej w naszym centrum danych.

Całodobowa pomoc
i wsparcie

Instrukcje użytkownika i dostęp do bazy wiedzy

Dostępność usługi na poziomie co najmniej 99.999% w skali roku

Zgodność z dyrektywami EU oraz gotowość na standard GDPR

Poufna, błyskawiczna i bezpieczna wymiana informacji

Integracja z pocztą elektroniczną. Konwertowanie plików na odnośniki do usługi PackBack

Dostęp do plików

Zapis i synchronizacja

Dokument zapisany na komputerze zostaje automatycznie zsynchronizowany i udostępniony na wszystkich urządzeniach stacjonarnych i mobilnych zarejestrowanych w koncie użytkownika przez PackBack.

  • Dostęp z dowolnego komputera i urządzenia mobilnego

  • Za pośrednictwem portalu WWW

  • Z poziomu aplikacji mobilnych dla iPhone, iPad oraz Android
  • Z klientów dla desktopów z MS Windows oraz Apple IOS

Co nas wyróżnia

Bezpieczne udostępnianie zasobów

PackBack został stworzony jako usługa dedykowana przede wszystkim przedsiębiorstwom. Nasze rozwiązanie zostało starannie zaprojektowane, aby spełniać najwyższe standardy związane z bezpieczeństwem i ochroną danych w firmach. PackBack dba o bezpieczeństwo i poufność Twoich informacji, poprzez zastosowanie zaawansowanego szyfrowania (Szyfrowanie 256 bit AES, SSL i TLS) w trakcie komunikacji pomiędzy Twoim urządzeniem a platformą.

W razie utraty lub kradzieży urządzenia, PackBack umożliwia zdalne wyrejestrowanie zagubionego lub skradzionego laptopa czy telefonu, blokadę dostępu oraz usunięcie plików, co zwiększa bezpieczeństwo danych. Dodatkowo, usługa oferuje opcję ustawienia powiadomień mailowych, które informują użytkownika o wszystkich lub wybranych operacjach, zapewniając pełną kontrolę i aktualne informacje o statusie urządzeń.

Działanie

Współdzielenie i praca na wspólnych zasobach

PackBack umożliwia pracownikom uzyskanie bezpiecznego dostępu do danych. To rozwiązanie pozwala na zdalny dostęp do informacji w każdym momencie i z dowolnego miejsca, zarówno w sieci wewnętrznej organizacji, jak i przez Internet, zachowując pełne bezpieczeństwo. Wszelkie operacje związane z danymi, takie jak ich udostępnianie czy przekazywanie, są rejestrowane w systemie, co umożliwia firmie śledzenie, kto i kiedy miał dostęp do tych informacji.

Użytkownicy końcowi mogą łatwo przechowywać pliki w swoim folderze PackBack, a system automatycznie synchronizuje je ze wszystkimi zarejestrowanymi urządzeniami. Dzięki temu użytkownicy mają wygodny dostęp do plików z dowolnego miejsca i urządzenia mobilnego. Dodatkowo, mogą bezpiecznie udostępniać te pliki za pomocą dostępnych linków, przy zachowaniu kontroli dostępu i ograniczeń czasowych. Warto dodać, że wszystkie dane są przechowywane w naszym Data Center w Katowicach, co dodatkowo zabezpiecza poufność informacji firmowych i gwarantuje pełny dostęp do nich.

Zalety

Bezpieczne i skuteczne rozwiązania dla Twojej firmy

  • Błyskawiczne przekazywanie istotnych i poufnych plików
  • Centralne repozytorium dostępne w każdej chwili z komputerów i urządzeń mobilnych
  • Bezpieczeństwo udostępnianych plików
  • Kontrola nad udostępnianymi dokumentami oraz zarejestrowanymi urządzeniami
  • Zabezpieczenie przed utratą dokumentów z komputerów i urządzeń mobilnych
  • Brak konieczności inwestycji i modyfikacji własnej infrastruktury informatycznej

Dodatkowa funkcjonalność

Kopie zapasowe

Usługa PackBack umożliwia łatwe zabezpieczenie dokumentów bezpieczną kopią. Można utworzyć kopię zapasową wszystkich plików w jednym miejscu i korzystać z niej za pośrednictwem stacji roboczej, laptopa czy urządzeń mobilnych.

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy