Infrastruktura radiokomunikacyjna 5G

Sieci radiowe nowej generacji

Stabilne i zawsze dostępne systemy telekomunikacyjne, zapewniające nieograniczony dostęp do Internetu i połączeń głosowych, w obecnych czasach odgrywają szczególnie ważną rolę dla funkcjonowania państwa, przedsiębiorstw oraz indywidualnych odbiorców.

Elementami stanowiącymi infrastrukturę radiokomunikacyjną są stacje bazowe telefonii komórkowych i transmisji danych, które lokalizowane są na wolnostojących wieżach antenowych, masztach telekomunikacyjnych i antenowych konstrukcjach wsporczych instalowanych na istniejących obiektach budowlanych, takich jak dachy budynków mieszkalnych, przemysłowych, kościoły, kominy, czy już istniejące wieże stalowe.

Z roku na rok cała infrastruktura staje się coraz bardziej rozbudowana, powstają nowe obiekty, a istniejące są nieustannie modernizowane, żeby zapewnić ciągły ruch i coraz większą pojemność sieci, ze względu na wzrastające potrzeby społeczeństwa.

Jak działamy

Zajmiemy się Twoją infrastrukturą

Inwestycje z tego zakresu realizujemy kompleksowo od etapu pozyskania nieruchomości w obszarze planowania radiowego, poprzez cały proces projektowy od koncepcji, aż do uzyskania pozwolenia na budowę. Opracowujemy dokumentację środowiskową, w tym kwalifikację przedsięwzięć pod względem konieczności uzyskania decyzji środowiskowych, analizy środowiskowe oraz karty informacyjne przedsięwzięć. Realizujemy projekty technologiczne, budowlane i wykonawcze konstrukcji wsporczych anten i urządzeń oraz instalacji zasilającej w energię elektryczną. Dokonujemy wszelkich niezbędnych uzgodnień branżowych i administracyjnych do uzyskania prawomocnego pozwolenia na budowę, między innymi decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, pozwoleń konserwatorskich, czy uzgodnień z lotnictwem. Zapewniamy kompletne wykonawstwo, instalacje i integracje anten i urządzeń.

Dlaczego warto?

Właściwe funkcjonowanie systemu

Wykonane całościowo usługi pozwalają w przyszłości na dokonywanie sprawnych modernizacji i oczekiwanej poprawy parametrów pracy sieci transmisyjnych.

Nasza oferta skierowana jest do operatorów telekomunikacyjnych, służb państwowych, instytucji publicznych i przedsiębiorstw, dla których sprawna komunikacja jest niezbędna do właściwego funkcjonowania.

Funkcjonalność systemu

Sieci radiowe nowej generacji

  • Udzielamy wszelkiej pomocy i wsparcia w procesie formalnym budowy systemów łączności radiowej
  • Inicjujemy przedsięwzięcia inwestycyjne
  • Zapewniamy kompleksową obsługę procesu w formule „Zaprojektuj i Wybuduj” oraz serwis gwarancyjny, a całościowa realizacja usług pozwala w przyszłości na dokonywanie sprawnych modernizacji instalacji
  • Aktywnie od wielu lat prowadzimy działalność w branży, co potwierdza doskonałą jej znajomość
  • Posiadamy doświadczenie poparte zrealizowanymi przedsięwzięciami i referencjami zadowolonych Klientów
  • Zatrudniamy i współpracujemy z najlepszymi specjalistami
  • Budujemy trwałe relacje biznesowe przez dostosowanie się do wymagań i potrzeb Klienta
  • Zapewniamy stały kontakt, raportowanie realizowanych prac i swobodny przepływ informacji
  • Pomagamy osiągać wyznaczone cele

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy