Cyberbezpieczeństwo IT

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

W ramach Grupy Kapitałowej WASKO świadczymy usługi cyberbezpieczeństwo. Jesteśmy doświadczonym zespołem ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego, oferującym kompleksowe usługi dla firm i instytucji publicznych, które chcą profesjonalnie i efektywnie zadbać o swoje bezpieczeństwo. Naszym celem jest stworzenie bezpiecznej infrastruktury dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

Dbamy o bezpieczeństwo infrastruktury, danych, procesów i użytkowników. Nasze usługi obejmują audyty bezpieczeństwa, testy penetracyjne oraz implementację rozwiązań mających na celu wzmocnienie poziomu bezpieczeństwa w Twojej organizacji. Specjalizujemy się również w zapewnianiu ochrony sieci, serwerów oraz całych centrów danych.

Jak działamy

Bezpieczna infrastruktura,
procesy i dane

Pierwszym krokiem do zwiększenia bezpieczeństwa IT jest dokładne poznanie potrzeb i wymagań. Na podstawie wywiadu i przeprowadzonych analiz możemy zaproponować odpowiednio dobrane usługi, które w optymalny sposób poprawią bezpieczeństwo sprzętu, oprogramowania, połączeń sieciowych i procedur.

Bazując na wynikach przeprowadzonego audytu, znajdujemy luki, błędy i inne zaniechania w zakresie bezpieczeństwa informatycznego, a następnie wskazujemy rozwiązania, których wdrożenie umożliwia ich usunięcie. Wykonujemy szczegółowe testy potwierdzające skuteczne wyeliminowanie wykrytych wcześniej nieprawidłowości, a następnie wzmacniamy ochronę zasobów IT przed: wykradzeniem, awarią, zniszczeniem czy utratą.

Co nas wyróżnia

Znamy się na cyberbezpieczeństwie

Doświadczenie i ekspertyza

Stawiamy na najwyższe kompetencje. Mamy zespół specjalistów z długoletnim doświadczeniem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, którzy są wykwalifikowani i zaangażowani w zapewnienie najwyższej jakości usług.

Kompleksowe rozwiązania

Oferujemy szeroką gamę usług z zakresu bezpieczeństwa IT: audyty, testy penetracyjne, zarządzanie ryzykiem, ochrona sieci oraz planowanie ciągłości działania.

Indywidualne podejście

Dostosowujemy rozwiązania do unikalnych potrzeb i charakteru każdej firmy, poznajemy specyfikę branży i przeciwdziałamy konkretnym zagrożeniom. 

Rzetelność i zaufanie

Jesteśmy obecni na rynku od kilkudziesięciu lat, mamy pozytywne opinie klientów i ich zaufanie do jakości świadczonych przez nas usług. 

Ochrony infrastruktury przemysłowej

Zainteresowany?

Usługa Cyberbezpieczeństwo IT realizowana jest przez spółkę Grupy Kapitałowej WASKO – firmę COIG.
Zapraszamy do odwiedzenia strony w celu uzyskania więcej informacji lub kontaktu.

Ochrony infrastruktury przemysłowej

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy