Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

27 maja 2021

Ochrona danych elektronicznych to w dzisiejszych czasach priorytet dla coraz większej ilości przedsiębiorstw, a szczególnie dla tych, które świadczą powszechne usługi dla ludności, jak na przykład przedsiębiorstwa wodno-kanalizacyjne. Dlatego też jesteśmy dumni, że zostaliśmy wybrani do zbudowania systemu kopii bezpieczeństwa danych (backupu) w PWiK Mińsk Mazowiecki. Zgodnie z umową wykonamy tam dostawę sprzętu serwerowego Fujitsu oraz oprogramowania backupowego Commvault, które następnie uruchomimy, skonfigurujemy i oddamy do eksploatacji, świadcząc w najbliższych latach usługi serwisu gwarancyjnego. System będzie kompleksowy – zabezpieczy dane zarówno serwerów produkcyjnych, jak i stacji roboczych pracowników.

Jest to kolejny z projektów należący do jednej z naszych wiodących grup rozwiązań – systemów zabezpieczania i przechowywania danych.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego