Świadczenie usług serwisu i wsparcia technicznego e-Świętokrzyskie

WASKO S.A. zawarło z Gminą Kielce umowę, której przedmiotem jest świadczenie usług serwisu i wsparcia technicznego infrastruktury teleinformatycznej sieci projektu „e-Świętokrzyskie – budowa sieci światłowodowej wraz z urządzeniami na terenie Miasta Kielce”.

Do końca 2020 roku eksperci WASKO S.A. będą świadczyli profesjonalne usługi serwisowe oraz konsultacyjne w zakresie infrastruktury, tj.: routerów, urządzeń dla bezpieczeństwa pracy w sieci typu Firewall, telefonii IP, oprogramowania do zarządzenia infrastrukturą MPLS, Firewalli i przełączników do sieci LAN, urządzeń do Internetu bezprzewodowego Wi-Fi, infrastruktury serwerowej typu BLADE, macierzy dyskowej, systemu do zarządzania backupem. Infrastruktura oparta jest o rozwiązania następujących producentów: Juniper Networks, Hitachi Vantara, HPE, Avaya i AudioCodes.

WASKO S.A. świadczy w województwie świętokrzyskim usługi serwisu i konsultacji nieprzerwanie od 2013 roku, kiedy to uruchomiona została szybka sieć miejską klasy MPLS o przepustowości 100 Gb/s w rdzeniu.

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy