Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.

Systemy informatyczne

Specjalizujemy się w kompleksowym dostarczaniu dedykowanych systemów informatycznych, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań klientów.
Z dostarczonych przez nas systemów korzystają zarówno największe przedsiębiorstwa, organizacje, jak również start-upy 

Naszym klientom gwarantujemy wsparcie na każdym etapie cyklu życia projektu, począwszy od zebrania wymagań, poprzez analizę biznesową i funkcjonalną, zdefiniowanie wymagań i kryteriów sukcesu projektu, budowę oprogramowania, na testach, utrzymaniu i rozwoju kończąc.  

Bardzo dużą wagę kładziemy na optymalndobór rozwiązań technologicznych. Wiemy, że tylko dobrze przemyślane i zaprojektowane rozwiązanie spełni wszystkie wymagania klienta. W tym celu dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej poznać i zrozumieć potrzeby klienta. 

Metodologię prowadzenie projektu dobieramy w zależności od jego złożoności i preferencji klienta. Posiadamy wykwalifikowany zespół z doświadczeniami zarówno w metodologiach kaskadowych (waterfall), jak i zwinnych (agile) oraz tzw. modelu DevOps. 

Stosujemy sprawdzone narzędzia wspomagające prace zespołów projektowych, dzięki którym możliwa jest łatwa dekompozycja wymagań biznesowych na jasno zdefiniowane zadania programistyczne. 

Realizowane prace szczegółowo dokumentujemy, przedstawiając w czytelny sposób postęp prac na każdym z etapów realizacji projektu.  

W trakcie wytwarzania oprogramowania aktywnie angażujemy Klienta, sukcesywnie prezentując gotowe do testów komponenty i moduły składowe rozwiązania. Proces wytwarzania oprogramowania realizujemy iteracyjnie starając się dostarczać w pierwszej kolejności funkcjonalności adresujące najistotniejsze potrzeby biznesowe, a następnie rozbudowując je do stanu docelowego.  

Budując rozwiązania informatyczne, bierzemy pod uwagę ergonomię systemu oraz jego estetykę. W tym celu korzystamy z projektantów UX oraz GUI, którzy wspólnie z Klientem wypracowują oczekiwany wygląd systemu zapewniający jednocześnie najwyższe standardy użyteczności.  

Stworzone przez nas oprogramowanie poddawane jest szeregowi testów, zarówno na etapie wytwarzania, jak i odbioru. Wraz z klientem weryfikujemy wymagane funkcjonalności oraz parametry wydajnościowe stworzonego rozwiązania. 

Kompetencje WASKO pozwalają na realizacje kompleksowych projektów IT obejmujących dostawę oprogramowania oraz całej niezbędnej infrastruktury IT (serwery, macierze, systemy backupu, platformy wirtualizacyjne, urządzenia sieciowe, rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa sieciowego oraz aplikacyjnego itp.). 

Wdrożone przez nas systemy objęte są opieką gwarancją oraz usługami utrzymaniowymi. Dzięki wdrożonym rozwiązaniom z zakresu obsługi serwisowej, posiadanym certyfikatom oraz wielooddziałowej strukturze WASKO jesteśmy w stanie zapewnić spełnienie najbardziej wymagających parametrów SLA dla całego rozwiązania obejmującego zarówno oprogramowanie, jak i infrastrukturę IT, na której system został uruchomiony.  

 

Wykorzystywane technologie: 

  • Języki programowania: AnacondaAngular, CSS, C#, C++, HTML, JEE, Java, JavaScript, Kotlin, Node.js, PHP, Objective-C, PythonTypeScript 
  • Frameworki: Apache Kafka, Apache TomcatDjangoFlutterHibernateIonicSpring BootSpring Framework, React Native  
  • Systemy operacyjne: Android, iOS, Linux, Windows, Unix  
  • Bazy danych: CassandramongoDBMS SQL, MySQL, Oracle, postGISPostgreSQLRedis SQL, Server, 
  • Konteneryzacja: Docker, KubernetesTanzu 
  • CI/CD: GitLabJenkinsSonarQube 
  • Kontrola wersji: GIT, SVN 

Pobierz folder

Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego