Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Raporty bieżące

04 sierpnia 2015

Zarząd WASKO S.A. informuje, że w dniu 04 sierpnia 2015 roku Spółka otrzymała zawiadomienie od Pana Andrzeja Sapierzyńskiego – Członka Rady Nadzorczej WASKO S.A. sporządzone na podstawie art. 160 ust. 1 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi (zwaną dalej Ustawą) o transakcji zakupu akcji Spółki.
Zgodnie z otrzymanym zawiadomieniem Pan Andrzej Sapierzyński nabył w dniu 31 lipca 2015 r. 374 286 akcji WASKO S.A. w cenie 1,76 zł za jedną akcję. Nabycie akcji zostało przeprowadzone w pakietowej transakcji pozasesyjnej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Pan Andrzej Sapierzyński w rozumieniu Ustawy jest osobą blisko związaną z Panem Wojciechem Wajdą, który jest podmiotem dominującym wobec WASKO S.A. oraz pełni funkcję Prezesa Zarządu Spółki.
Pan Andrzej Sapierzyński po transakcji nabycia akcji posiada obecnie 394.449 akcji WASKO S.A., co stanowi 0,43 % udziału w kapitale zakładowym Spółki oraz pozwala na wykonywanie tyle samo głosów na Walnym Zgromadzeniu.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego