Miło nam poinformować, że nasza firma otrzymała certyfikat SILVER SYSTEM INTEGRATOR, który został przyznany przez Rockwell Automation.

Rockwell Automation & RAControls przygotowuje i promuje autoryzowanych integratorów systemów, którzy odpowiadają za dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań technicznych i obsługę klienta, prowadząc działalność z wykorzystaniem technologii Rockwell Automation.

Jako autoryzowany integrator systemów posiadamy unikalne „zasoby-kapitał-know how”, które są najlepiej przygotowane do wykorzystania zalet najnowszych technologii przy jednoczesnym zmniejszeniu ryzyka związanego z projektem. Dysponujemy niezbędnymi kompetencjami i doświadczeniem dzięki czemu skutecznie, solidnie i efektywnie wdrażamy innowacje zwiększając przy tym produktywność w wielu firmach.

Jest to dla Nas wyróżnienie i docenienie naszych kompetycji, które obecnie wykorzystujemy między innymi w projektach tunelowych realizowanych na terenie kraju, w tym S7 Rabka, S1 Węgierska Górka, S52 Północna Obwodnica Krakowa, S2 Ursynów.

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy