Zakończyliśmy kolejne, bardzo ważne wdrożenie. W Narodowym Instytucie Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie Państwowym Instytucie Badawczym Oddział w Gliwicach, uruchomiliśmy i skonfigurowaliśmy środowisko współpracujących ze sobą serwerów Infoblox Trinzic, realizujących funkcje DSN, DHCP, IPAM i NTP. Organizacja tak rozbudowana jak Centrum onkologiczne, gdzie, szczególnie w obecnych czasach, mamy do czynienia z bardzo dużym poziomem komplikacji oraz dynamiki zmian w zakresie łączności lekarze – pacjenci – specjaliści współpracujący zdalnie, wymaga specjalnego podejścia do kwestii zarządzania i bezpieczeństwa w zakresie szeroko pojętej łączności. Dlatego też konieczne jest stosowanie rozwiązań specjalizowanych oraz sprawdzonych, a takie są produkty Infoblox.

Administratorzy w Instytucie otrzymali doskonałe, nowoczesne, zintegrowane narzędzia umożliwiające im m. in. centralnie zarządzanie i automatyzację wszystkimi aspektami związanymi z DNS, uproszczenie sposobu udostępniania i zarządzania b. dużą ilością adresów IP, jednocześnie bardziej efektywnie nadzorując działania DHCP.
Specjaliści WASKO po raz kolejny pokazali, jak szerokie spektrum wiedzy posiadają i jak doskonale potrafią wykorzystać swoją wiedzę w uruchomieniu skomplikowanego środowiska wraz z migracja do niego danych z wcześniej wykorzystywanych systemów. Wszystko, jak zawsze, w pełnej współpracy z Klientem.

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy