Dedykowane rozwiązania dla sektora

Jesteśmy partnerem dla sektora retail i handlu detalicznego, dostarczając dedykowane rozwiązania informatyczne z naciskiem usługę service desk. Nasze spersonalizowane technologie pomagają zwiększać sprzedaż, optymalizować zarządzanie zapasami oraz doskonalić obsługę klienta.

Zrozumienie wyzwań współczesnego handlu pozwala nam tworzyć innowacyjne narzędzia. Oferujemy systemy do zarządzania danymi, analizy ruchu w sklepach, e-commerce oraz punkty obsługi klienta. Nasze rozwiązania uwzględniają efektywność operacyjną, personalizację oferty i zwiększenie lojalności klientów.

Nasza firma nie tylko dostarcza technologii, ale także pełne wsparcie. Nasz zespół specjalistów jest gotów zapewnić szybką implementację, szkolenia i ciągłe wsparcie techniczne. Współpracując z nami, firmy handlowe mogą w pełni skupić się na zaspokajaniu potrzeb swoich klientów, wyprzedzając oczekiwania rynku i budując trwałe relacje.

Bazy danych WASKO oferta

Bazy danych WASKO

Kompletne źródło wiedzy
o adresach

automatyzacja procesów biznesowych oferta WASKO

NEDAPS

Automatyzacja zadań i procesów biznesowych

Schematy zarządzania procesami biznesowymi w firmie na niebieskim tle

eFLOW

System obsługi procesów biznesowych

system kadrowo-płacowy oferta WASKO

System kadrowo-płacowy

Skuteczna realizacja zadań z zakresu kadr i płac

Dedykowane rozwiązania dla sektora

Outsourcing IT

Kompleksowa opieka informatyczna

Optymalizacja kosztów wydruku

Kontrola wydatków

Serwis Terenowy

Lokalny serwis sprzętu
i oprogramowania

Service Desk

Bieżący serwis Twojego sklepu

Doradztwo handlowe

Wiedza i doświadczenie do Twojej dyspozycji

Skontaktuj się z ekspertem
Skontaktuj się

Jeżeli nasza oferta nie zawiera rozwiązania, którego szukasz, nasz zespół ekspertów jest gotów do wysłuchania Twoich indywidualnych potrzeb i zaproponowania rozwiązań, które mogą spełnić Twoje oczekiwania.

Jeżeli nasza oferta nie zawiera usługi, której szukasz, nasz zespół ekspertów jest gotów do wysłuchania Twoich indywidualnych potrzeb i zaproponowania rozwiązań, które mogą spełnić Twoje oczekiwania.