Od założenia w 1988 roku, firma nieustannie się rozwija, dostarczając innowacyjne rozwiązania z zakresu technologii informacyjnych, które pomagają naszym klientom sprostać rosnącym wymaganiom i potrzebom rynku.

Przez te wszystkie lata zrealizowaliśmy szereg innowacyjnych, pionierskich projektów. Projektowaliśmy i wdrażaliśmy systemy informatyczne dla dużych, kluczowych polskich przedsiębiorstw i instytucji. Podjęliśmy wyzwania w różnorodnych obszarach, dostarczając rozwiązania dla operatorów telekomunikacyjnych, firm gazowniczych, sektora kolejowego, służby zdrowia, szkół wyższych, urzędów państwowych oraz jednostek samorządowych.
Realizowaliśmy również liczne projekty infrastrukturalne, tworząc sieci szerokopasmowe i uczestnicząc w największych projektach drogowych ostatnich lat.

Osiągnęliśmy wiele sukcesów, zdobywając liczne nagrody i certyfikaty, które są dowodem naszej najwyższej jakości i profesjonalizmu. Stawiliśmy czoło wielu trudnym wyzwaniom, z których wyciągnęliśmy cenne wnioski na przyszłość. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie, aby osiągać najlepsze wyniki w realizacji postawionych przed nami zadań i wyzwań. Te 36 lat to dla nas solidna podstawa do dalszego rozwoju i realizacji kolejnych projektów. Wierzymy, że następne lata będą dla WASKO równie inspirujące i owocne.

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy