Miło nam poinformować, że GK WASKO będzie uczestniczyć w wydarzeniu Mobile World Congress 2023. Kongres odbędzie się w Barcelonie na przełomie lutego i marca (27.02-2.03.2023). Podczas wydarzenia zaprezentujemy nasze innowacyjne rozwiązania dla branży telekomunikacyjnej: NEDAPS, NEDAPS SEC, OSS, BSS, systemy informatyczne.

WASKO od samego początku swojego istnienia jest mocno związane z branżą telekomunikacyjną. Od lat wspieramy rozwój biznesu naszych klientów, tworząc wysokiej klasy rozwiązania, które zostały przetestowane przez czołowe polskie firmy telekomunikacyjne.

Mobile World Congress to największe targi telekomunikacyjne na świecie, miejsce spotkań globalnych operatorów telefonii komórkowej, producentów urządzeń, dostawców technologii i wszystkich tych, którzy swoimi projektami wspierają rozwój mobilności i łączności.

Udział w tym wydarzeniu to nie tylko ogromne możliwości w nawiązywaniu współpracy, to cenna lekcja doświadczenia i okazja do poznania trendów, którą wykorzystamy w rozwoju naszych produktów i usług.

 

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy