,,Zaplanuj swoją przyszłość z…”

W dniu 21.11.2023 r. w Urzędzie Miejskim w Jaworznie odbyło się spotkanie z uczniami ostatnich klas szkół średnich pod hasłem ,,Zaplanuj swoją przyszłość z…”. W konferencji uczestniczyło również WASKO.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele z różnych sektorów zawodowych, prezentując wymagania pracodawców oraz korzyści związane z zatrudnieniem w poszczególnych dziedzinach.

Konferencję podzielono na cztery tematyczne sekcje, odzwierciedlające różne obszary na rynku pracy. Każda z tych części skupiła się na perspektywach zawodowych dla uczniów, szczególnie tych rozwijających się dynamicznie, a także tych, które są dostępne w regionie miasta.

W trakcie swojego wystąpienia przedstawiciel naszej firmy opowiadał o tym jakie wyzwania stoją przez młodymi pracownikami aspirującymi do tego, by w przyszłości zostać programistami. Była również mowa o tym gdzie należy szukać źródeł inspiracji, dlaczego warto nawet trzeba się rozwijać we własnym zakresie, w jakich technologiach warto programować oraz w jaki sposób przygotować się do pierwszych rozmów w sprawie pracy.

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skontaktuj się i otrzymaj więcej informacji

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy

Skorzystaj z formularza, a my do Ciebie oddzwonimy