Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.

Charakterystyka oferty

WASKO SA jest liderem grupy kapitałowej, która bardzo mocno angażuje się w informatyzację służby zdrowia. GABOS sp. z o.o. jako członek grupy od wielu lat zajmują się wdrażaniem systemów zarządzania jednostkami służby zdrowia, tj. zakładami opieki zdrowotnej, przychodniami, szpitalami prywatnymi i publicznymi zarówno w części białej, szarej, a także systemów pomocniczych (PACS, RIS, EDM).

Wspólna oferta GABOS, WASKO gwarantuje nie tylko najwyższą jakość, ale także zapewnia pełne i kompleksowe podejście w kwestii doboru i wymiarowania odpowiedniej infrastruktury IT, systemów korporacyjnych – obiegu dokumentów, poczty elektronicznej, rejestracji czasu pracy oraz ich integracji z istniejącymi bazami danych i innymi systemami użytkowanymi przez klienta.

+Zapraszamy na strony GABOS

Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego