Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.

VMware

Portfolio produktów VMware to nie tylko wirtualizacja serwerów, ale również produkty zapewniające wirtualizację całego centrum obliczeniowego, włączając w to sieci i storage. Rozwiązania oferują możliwość realizacji połączenia pomiędzy chmurą prywatną, a chmurami publicznymi, a także zapewniają bezpieczeństwo środowiska na najwyższym możliwym poziomie.  Inną grupą produktów są rozwiązania dla nowoczesnego środowiska pracy.

WASKO S.A. posiada grupę Inżynierów posiadających dogłębną znajomość produktów VMware, co odzwierciedla się w posiadanych kompetencjach znajdujących się na oficjalnej stronie VMware. https://partnerlocator.vmware.com/PartnerView?id=0018000000UG6ovAAD&companyname=WASKO&lang=en.

 

W chwili obecnej w zasadzie w każdej uruchamianej przez Inżynierów WASKO S.A. instalacji środowiska IT występuje element wirtualizacji. Idąc z duchem czasu oferujemy nowoczesne hiperkonwergentne (HCI) rozwiązania, łączące wirtualny storage w postaci vSAN, wirtualną sieć w postaci NSX oraz moc obliczeniową serwerów w postaci vSphere.

HCI to w pełni zwirtualizowane środowisko tworzące Software-Defined Data Center. Dzięki ograniczeniu ilości technologii, poprzez przykładowo rezygnację z sieci SAN, administratorzy mogą skupić się na najbardziej strategicznych działaniach. Dzięki pakietowi vRealize możliwa jest efektywna kontrola i zarządzanie lokalnymi środowiskami VMware jak i środowisk Hybrid Cloud.

Oferujemy również rozwiązania dla nowoczesnego stanowiska pracy składające się systemu wirtualizacji desktopów Horizon oraz rozwiązania MDM zapewniającego kontrolę i ochronę urządzeń przenośnych.

 

Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego