Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.

VMware

Produkty firmy VMware kojarzone są głównie z wirtualizacją serwerów. Portfolio oferowanych produktów jest jednak znacznie szersze. Wirtualizacja serwerów to podstawa, na której zbudowana jest cała wirtualna infrastruktura nowoczesnego DataCenter. Co istotne, cała ta wirtualna infrastruktura zarządzana jest z jednego miejsca. Produkt zapewniający wirtualizację storage to vSAN. Dzięki tej technologii dane maszyn wirtualnych przechowywane są w bezpieczny sposób na dyskach wewnętrznych serwerów, a serwery oferują zarówno moc obliczeniową, jak i przestrzeń dyskową. Rozwiązanie pozwala na rezygnację z tradycyjnej infrastruktury SAN opartej na FC i macierzach dyskowych, zapewniając podobną funkcjonalność za pomocą oprogramowania. Wirtualizacja sieci NSX-T przenosi zarządzanie siecią DataCenter na nowy poziom, z konfiguracji poszczególnych urządzeń na zarządzanie całą wirtualną infrastrukturą sieciową w zunifikowany sposóbRozwiązania VMware oferują możliwość realizacji połączenia oraz zarządzanie chmurą prywatną i chmurami publicznymi. Rozwiązania to, zwane chmurą hybrydową zapewnia wysoką uniwersalność i ciągłość działania w rozsądnych kosztach. Środowisko VMware zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym możliwym poziomie. Odrębną grupą produktów, opartą o wirtualizację serwerów, są rozwiązania dla nowoczesnego środowiska pracy, niezmiernie przydatne w dobie pracy zdalnej. 

WASKO S.A. posiada grupę Inżynierów posiadających dogłębną znajomość produktów VMware, co odzwierciedla się w posiadanych kompetencjach, których lista znajduje się na oficjalnej stronie VMware.

https://partnerlocator.vmware.com/PartnerView?id=0018000000UG6ovAAD&companyname=WASKO&lang=en. 

Obecnie w zdecydowanej większości projektów realizowanych przez Inżynierów WASKO S.A. występuje element wirtualizacji. Idąc z duchem czasu, oferujemy nowoczesne hiperkonwergentne (HCI) rozwiązania, łączące wirtualny storage w postaci vSAN, wirtualną sieć w postaci NSX oraz moc obliczeniową serwerów w postaci vSphere. HCI to w pełni zwirtualizowane środowisko tworzące Software-Defined Data Center. Dzięki ograniczeniu ilości technologii, poprzez rezygnację z sieci SAN, administratorzy mogą skupić się na najbardziej strategicznych działaniach. Dzięki pakietowi vRealize możliwe jest efektywne zarządzanie lokalnymi chmurami VMwarejak i chmurami publicznymi (Hybrid Cloud). 

Oferujemy również rozwiązania dla nowoczesnego stanowiska pracy składające się systemu wirtualizacji desktopów Horizon oraz rozwiązania MDM zapewniającego kontrolę i ochronę urządzeń przenośnych. 

Korzyści:

 • Stosunkowo szybka instalacja i konfiguracja 
 • Stabilność, bezpieczeństwo, efektywne wykorzystanie sprzętu 
 • Zapewnienie ciągłości działania dzięki funkcji HA 
 • Zapewnienie funkcjonalności Disaster Recovery dzięki oprogramowaniu SRM 
 • Szczegółowa lista kompatybilności z fizycznymi elementami infrastruktury IT 
 • Spójna technologia 
 • Ujednolicony interfejs zarządzający 
 • Ograniczenie różnorodności stosowanych technologii informatycznych 
 • System wirtualizacji desktopów (VDI) 
 • Możliwość tworzenia chmur hybrydowych 
 • Ścieżka certyfikacyjna dla profesjonalistów 
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego