Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.

Charakterystyka usługi

Usługa Tele-Opiekun w znaczący sposób podnosi komfort życia oraz poczucie bezpieczeństwa. Naszym Podopiecznym proponujemy stałą opiekę telefoniczną, która zapewnia komfort i bezpieczeństwo oraz krótki czas reakcji na ewentualne zdarzenia. Podstawowym rozwiązaniem stosowanym w naszej Usłudze Tele-Opiekun jest Czerwony Przycisk SOS.

Podopieczny Tele-Opiekuna wyposażony jest w terminal abonencki z przyciskiem SOS, który po naciśnięciu łączy z Centrum Tele-Opieki. W razie pojawienia się zagrożenia, jak np. nagła choroba, zasłabnięcie, upadek, zatrzaśnięcie drzwi, umożliwia wezwanie pomocy lub dostarcza rozwiązania niezbędnego do zażegnania zaistniałego problemu. W taki sposób samotna osoba może również uchronić się przed innymi zagrożeniami tj. napad , pożar.

Wystarczy jedno naciśnięcie czerwonego przycisku SOS na nadajniku przez starszą osobę, by wezwać pomoc – czasem może uratować jej życie.

Usługa jest świadczona przez podmiot powiązany: T-NOVUM.

 

+Dowiedz się więcej

Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego