Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
 

22nd ITS World Congress, 5-9 Października 2015

WASKO S.A. uczestniczyła w 22 Światowym Kongresie ITS odbywającym się w Bordeaux w dniach 5-9 października. Kongres był największym światowym wydarzeniem w branży inteligentnych systemów i usług transportowych. Motto tegorocznej imprezy „Towards Intelligent Mobility – Better Use of Space” koncentrowało uwagę na wpływie inteligentnej mobilności na życie mieszkańców miast. 
Bordeaux-logo_web-Special-01-1
 
 

Przedstawiciele WASKO S.A. prezentowali następujące rozwiązania dla transportu:

 
WASKO_LOGO_niebieskie_R
  

  Inteligenty System   Transportu

 System WASKO IST jest przeznaczony dla aglomeracji miejskich, związków komunikacji, a także klastrów miejskich, które zamierzają podnieść sprawność komunikacji w miastach, poprawić bezpieczeństwo ruchu i zwiększyć użyteczność transportu miejskiego.

asoz

 Automatyczny System Obsługi Zajezdni

 Automatyczny System Obsługi Zajezdni firmy WASKO jest rozwiązaniem przeznaczonym do obsługi nowoczesnych zajezdni tramwajowych. Głównym zadaniem systemu jest zautomatyzowane zarządzanie ruchem tramwajów na terenie zajezdni z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

sdip

  System Dynamicznej Informacji 1Pasażerskiej

 Voyager SDIP to nowoczesny system informatyczny stosowany w celu precyzyjnego informowania pasażerów o planowanych kursach pojazdów komunikacji zbiorowej. Jest adresowany zarówno do zarządców komunikacji publicznej drogowej jak i kolejowej.
 
dyspozytornia

  Dyspozytornia

 System Wspomagania Pracy Głównej Dyspozycji Ruchu „Dyspozytornia” jest adresowany do przedsiębiorstw komunikacji zbiorowej – autobusowej, tramwajowej oraz trolejbusowej w celu podniesienia jakości świadczonych usług.
 
Kolumna 2
Kolumna 3
  
 

ENTE jako partner oferuje następujące systemy:

ENTE_logo
 

lc   AWIA LOCATOR LC

 Moduł AWIA Locator LC (moduł lokalizacji i transmisji danych) jest urządzeniem umożliwiającym określenie geograficznego położenia obiektu, parametrów jego ruchu oraz dodatkowych informacji o pracy maszyny lub pojazdu.

3g

  AWIA LOCATOR 3G

 Moduł AWIA Locator 3G jest zaawansowanym urządzeniem umożliwiającym nie tylko określenie geograficznego położenia obiektu, pomiaru wielu parametrów pojazdu, maszyny czy lokomotywy lecz również dzięki wbudowanemu komputerowi przemysłowemu, stanowi autonomiczną jednostkę sterującą. Zastosowane zaawansowane rozwiązania sprzętowo-programowe gwarantują poprawne działanie urządzenia, nawet w najtrudniejszych warunkach otoczenia.

dotykowy

  AWIA Terminal TS-5

 AWIA Terminal TS-5 jest uniwersalnym, konfigurowalnym urządzeniem spełniającym funkcje terminala lub komputera pokładowego. AWIA Terminal TS-5 przeznaczony jest zwłaszcza do zastosowań mobilnych w autobusach komunikacji miejskiej i dalekobieżnej, ciężarówkach, pojazdach osobowych oraz pojazdach kolejowych.

awia dotykowy

  Terminal TS-10

 Terminal TS-10 jest dotykowym panelem przemysłowym z wbudowanym komputerem przemysłowym i dedykowanym oprogramowaniem bazującym na systemie Linux. Terminal umożliwia wizualizację parametrów monitorowanych przez urządzenia m.in. serii AWIA Locator LC oraz 3G.

terminal znakowy

  AWIA Terminal MTE-15

 AWIA Terminal MTE-15 jest kompleksowym urządzeniem skupiającym funkcje terminala znakowego, czytnika tachografu, urządzenia pomiarowego, sterownika urządzeń peryferyjnych. AWIA Terminal stanowi rozszerzenie funkcjonalności modułu AWIA Locator.

system monitoroweania skrzyzowan

  SMARTLIGHT

 System SmartLight umożliwia detekcję pojazdów przekraczających skrzyżowanie na czerwonym świetle zgodnie z wcześniej zdefiniowanymi warunkami brzegowymi.
AWIA

   AWIA SDIP

 AWIA SDIP to zintegrowany system wspomagający zarządzanie informacją o ruchu pasażerskim. System składa się z urządzeń pokładowych zainstalowanych w pojeździe oraz aplikacji zarządzającej dostępnej z poziomu centrum dyspozytorskiego. Urządzenia pokładowe, poprzez moduł centralny, komunikują się z aplikacją zarządzającą, której podstawowym zadaniem jest sterowanie urządzeniami pokładowymi, przetwarzanie, archiwizacja i prezentacja danych. Budowa systemu ma otwarty charakter pozwalający na dowolne zestawianie poszczególnych komponentów.

   AWIA Horyzont

 AWIA Horyzont to zaawansowany technologicznie, autorski system wspomagający bezpieczne prowadzenie pojazdu w warunkach ograniczonej widoczności.
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego