Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.

Sieci SDN (Software Defined Network)

Rozwój technologii Data Center, w której obecnie działają setki i tysiące serwerów oraz konieczność automatycznego przenoszenia maszyn wirtualnych pomiędzy odległymi Data Center przyspieszył ekspansje sieci SDN.  Dzięki tej technologii czas wdrażania istotnych zmian w sieci skrócił się z dni i godzin do minut i sekund. Istotnie zmalał też koszt zarządzania siecią, sprowadzając wykonywanie masowych operacji na elementach sieci do pojedynczych komend na poziomie SDN.

 

Oferta WASKO zawiera

kompleksowy zakres usług związany z projektowaniem, skalowaniem, wdrażaniem i utrzymywaniem sieci SDN. Nasi inżynierowie dobierają rozwiązanie optymalne pod względem kosztów i wydajności, bazujące na sprzęcie i oprogramowaniu najważniejszych światowych firm specjalizujących się w tej technologii: VMWare, Juniper.

 

 

 

Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego