Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Chcemy być sobą, chcemy być sobą – skandowała publiczność z Grzegorzem Markowskim. A w tym przypadku nie był to wyraz uciekającego marzenia. W WASKO obrona własnego zdania, odwaga w myśleniu, możliwość dzielenia się pomysłami nie są przywilejami, lecz prawem każdego pracownika. W tej firmie ciężko się pracuje, to prawda, ale to też miejsce twórczego rozwoju, a gdy jest ku temu okazja – jak jubileusz 25 lat – beztroskiej zabawy.Przywołany przez wojewodę Zygmunta Łukaszczyka dwudziestowieczny arystokrata biznesu Arystotels Onasis mawiał, że receptą na sukces jest wiedzieć to, czego inni nie wiedzą. W WASKO wiedzą więcej niż inni nie tylko o komputerach i ich zastosowaniach, ale i organizowaniu imprez. Szampański nastrój udzielił się wszystkim. – Hura Gliwice, brawo WASKO, brawo ten człowiek – wiwatował ze sceny premier Jerzy Buzek, wskazując na prezesa Wojciecha Wajdę.Jak zdradził „ten człowiek”, urodziny WASKO mogły mieć całkowicie inny przebieg. Do rąk prezesa trafił alternatywny projekt, który spełniał wszystkie warunki udanej uroczystości. Powinna być tania, odbić się echem w mediach i sprawić radość wszystkim pracownikom. – Ktoś podpowiedział, że idealnie w te oczekiwania wpisałby się… ale to już tajemnica znana tym, którzy byli na stadionie. Wybrałem imprezę w tym miejscu jako bezpieczniejsze dla mnie wyjście – żartował gospodarz wydarzenia.
Na urodzinach WASKO na stadionie Piasta bawiło się 2,5 tysiąca osób załogi, przedstawicieli świata gospodarki, polityki, władz regionalnych i samorządowych. Atrakcji przyjęcia urodzinowego WASKO wystarczyłoby do obdzielenia paru festynów. Poprzestańmy na telegraficznym skrócie: piknik rodzinny z miasteczkiem zabaw z dmuchanymi zamkami, mobilnym planetarium, sceną dla teatrzyku i ścianką wspinaczkową, mecz WASKO kontra Piast, pokazy strongmenów, kącik gier zręcznościowych, koncerty zespołów Cree i Perfect, pokaz laserów. Ufff…25_d_logo
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego