Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Raporty bieżące

31 sierpnia 2018

Numer raportu: 28/2018
Zarząd WASKO S.A. (Emitent, Spółka) zawiadamia, iż w dniu 31 sierpnia 2018r.  WASKO S.A. (Sprzedający) oraz jej spółka zależna COIG SOFTWARE Sp. z o.o. (Nabywca) z siedzibą w Katowicach przy ul. Mikołowskiej 100, 40-065 Katowice, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód Wydział VIII Gospodarczy KRS w Katowicach, pod numerem KRS 0000193954, posiadającą NIP: 6342262404 oraz REGON: 273824873, o kapitale zakładowym w wysokości 100.000,00 zł wpłaconym w całości, zawarły Umowę sprzedaży Zorganizowanej Części Przedsiębiorstwa wyodrębnionej w strukturze organizacyjnej WASKO S.A. jako „Departament Usług Finansowych”, prowadzącej działalność gospodarczą w zakresie oferowania usług:
  • „Obsługi finansowo-księgowej,
  • Obsługi kadrowo-płacowej,
  • Obsługi HR Obsługi kontrolingowej,
  • Obsługi rozliczeń projektów dofinansowanych,
  • Obsługi rozliczeń masowych,
  • Obsługi giełdowej”
stanowiący wyodrębniony finansowo, organizacyjnie i funkcjonalnie zorganizowany zespół składników materialnych i niematerialnych.Zawarta umowa sprzedaży objęła wszystkie składniki materialne i niematerialne wchodzące w skład zorganizowanej części przedsiębiorstwa Spółki z wyłączeniem wszelkich należności, w tym z tytułu dostaw i usług oraz środków pieniężnych w kasie i na rachunkach bankowych powstałych do dnia transakcji. Wartość transakcji wyniosła 200 tys. złotych.Nabyta zorganizowana część przedsiębiorstwa jest integralnym i kompletnym zespołem składników materialnych i niematerialnych, umożliwiającym prowadzenie działalności przez Nabywcę. COIG-SOFTWARE planuje kontynuować dotychczasowy zakres i sposób prowadzenia działalności gospodarczej.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego