Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Raporty bieżące

31 grudnia 2010

Zarząd WASKO S.A. przekazuje do publicznej wiadomości, iż Spółka otrzymała informację, że oferta konsorcjum firm WASKO S.A. (Lider Konsorcjum ) oraz DGT Sp. z o.o. została wybrana jako najkorzystniejsza w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na “Zakup i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego Wojewódzkich Centrów Powiadamiania Ratunkowego, umożliwiającego przyjęcie i rejestrację zgłoszeń na numer alarmowy 112 oraz inne numery alarmowe” prowadzonym przez Centrum Projektów Informatycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Wartość złożonej oferty wynosi: 9,1 mln zł. Przedmiotowy system ma zostać uruchomiony w terminie 6 miesięcy od daty podpisania umowy.

Wybór oferty konsorcjum firm WASKO S.A. oraz DGT Sp. z o.o. został dokonany w oparciu o aukcję elektroniczną z wykorzystaniem Platformy Aukcji Elektronicznych Urzędu Zamówień Publicznych. Do aukcji elektronicznej zaproszono 7 Wykonawców z 10, którzy złożyli oferty w przedmiotowym postępowaniu publicznym.

Przedmiotem zamówienia jest zakup i wdrożenie systemu teleinformatycznego wspierającego pracę i współdziałanie służb ustawowo powołanych do przyjęcia i obsługi wywołań alarmowych na poziomie Wojewódzkich Centrów Powiadamiania Ratunkowego (WCPR). W rezultacie przyczyni się to do poprawy bezpieczeństwa obywateli i cudzoziemców przebywających na terenie RP. Powstały, w wyniku realizacji zamówienia system informatyczny będzie stanowił podstawę funkcjonowania Wojewódzkich Centrów Powiadamiania Ratunkowego, będących jednym z głównych elementów systemu powiadamiania ratunkowego w Polsce.

Zarząd WASKO S.A. informuje, iż wybór oferty złożonej przez Konsorcjum WASKO S.A. oraz DGT Sp. z o.o. nie jest równoznaczny z podpisaniem umowy – o fakcie podpisania takiej umowy Spółka poinformuje w odrębnym raporcie bieżącym.

Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego