Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Wybór oferty Konsorcjum WASKO S.A., Fonbud Sp. z o. o. i Jacek Dudek TELNET S. K. A. w postępowaniu na zaprojektowanie i wykonanie Regionalnej sieci szerokopasmowej Województwa Dolnośląskiego., 21/2011

Zarząd WASKO S.A. informuje, że w dniu 16.12.2011 roku otrzymał informację o wyborze oferty Konsorcjum WASKO S.A., Fonbud Sp. z  o. o. i Jacek Dudek TELNET S. K. A. jako najkorzystniejszej w przetargu ogłoszonym przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego na „Zaprojektowanie i wykonanie Regionalnej Sieci szerokopasmowej Województwa Dolnośląskiego” składającej się  z warstwy szkieletowej oraz dystrybucyjnej w ramach projektu „Likwidacja obszarów wykluczenia informacyjnego i budowa dolnośląskiej sieci szkieletowej”. Wartość złożonej przez Konsorcjum WASKO S.A., Fonbud Sp. z  o. o. i Jacek Dudek TELNET S. K. A. wynosiła 148,9 mln zł (netto).

 

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót dotyczących budowy sieci szerokopasmowej o charakterze szkieletowo-dystrybucyjnym na obszarze województwa dolnośląskiego o długości ok 1 769 km. Termin realizacji projektu wyznaczono na 30.09.2013.

 

Zarząd WASKO S.A. informuje, że fakt wyboru oferty Konsorcjum, którego Liderem jest WASKO S.A. nie jest równoznaczny z podpisaniem umowy w tym zakresie – podpisanie umowy może nastąpić po zakończeniu ewentualnych postępowań odwoławczych do tego postępowania. O  podpisaniu umowy Spółka poinformuje niezwłocznie w odrębnym raporcie bieżącym.

 

Jako kryterium uznania zamówienia za znaczące uznano wartość kapitałów własnych WASKO S.A., które na koniec III kwartału 2011 r. wynosiły 163 732 tys. zł.