Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Ustalenie tekstu jednolitego Statutu WASKO S.A., 26/2009

Zarząd WASKO S.A. informuje, że Rada Nadzorcza Spółki na posiedzeniu w dniu 30 września 2009 roku ustaliła tekst jednolity Statutu WASKO S.A. uwzględniający zmiany dokonane przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie z dnia 30 czerwca 2009 roku.  Zmiana Statutu Spółki została zarejestrowana przez Sąd Rejonowy postanowieniem z dnia 31 sierpnia 2009 roku. Pełny tekst jednolity Statutu Spółki stanowi załącznik do niniejszego raportu bieżącego.

 

Dokonana zmiana Statutu WASKO S.A. polegała na tym, że dotychczasowy § 21 ust. 1 o treści:
㤠21
1. Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy otwiera Przewodniczący Rady Nadzorczej lub osoba przez niego wskazana, po czym spośród osób uprawnionych do głosowania wybiera się Przewodniczącego Walnego Zgromadzenia.”

otrzymał brzmienie:
㤠21
1. Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy otwiera Przewodniczący Rady Nadzorczej lub osoba przez niego wskazana, po czym spośród osób uprawnionych do uczestnictwa w Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy wybiera się Przewodniczącego Walnego Zgromadzenia.”

 

PDF_document_512 Tekst jednolity Statutu WASKO S.A.