Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Raporty bieżące

22 września 2020

Numer raportu: 34/2020
Zarząd WASKO S.A. (Emitent, Spółka) niniejszym informuje, że w dniu 22 września 2020 r. za pośrednictwem systemu teleinformatycznego prowadzonego przez Ministerstwo Sprawiedliwości – Centralna Informacja Krajowego Rejestru Sądowego, mieszczącego się pod adresem internetowym: https://ekrs.ms.gov.pl, powziął informację o dokonaniu w dniu 16 września 2020 r. rejestracji zmiany Statutu Spółki dokonanej na podstawie uchwały nr 4 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy WASKO S.A. z dnia 31 sierpnia 2020 roku, w sposób opisany poniżej:

Dotychczasowy § 28 ust.2 Statutu Spółki o treści:
„2. Zarząd składa się z 1 (jednego) do 6 (sześciu) osób, w tym Prezesa Zarządu, a w przypadku Zarządu Wieloosobowego – Wiceprezesa Zarządu lub Wiceprezesów i Członków Zarządu.” otrzymał brzmienie:
„2. Zarząd składa się z 1 (jednego) do 8 (ośmiu) osób, w tym Prezesa Zarządu, a w przypadku Zarządu Wieloosobowego – Wiceprezesa Zarządu lub Wiceprezesów i Członków Zarządu.”

Tekst jednolity Statutu Spółki, ustalony uchwałą Rady Nadzorczej WASKO S.A., stanowi załącznik do niniejszego raportu bieżącego.

Szczegółowa podstawa prawna:
§ 5 ust.1 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29.03.2018 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitenta papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego