Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Raporty bieżące

01 kwietnia 2021

Numer raportu: 05/2021
Zarząd WASKO S.A. informuje, że z dniem 1 kwietnia 2021 roku w skład Rady Nadzorczej WASKO S.A., na stanowisko Członka Rady Nadzorczej WASKO S.A. powołany został Pan Bartosz Synowiec.

Pan Bartosz Synowiec nie prowadzi działalności konkurencyjnej, nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej wobec Spółki jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organów, jak również nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym. Zgodnie ze złożonym oświadczeniem Pan Bartosz Synowiec spełnia kryteria niezależności określone w art. 129 ust. 3 Ustawy z dnia 11 maja 2017 r. o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym

Życiorys Członka Rady Nadzorczej stanowi załącznik do niniejszego raportu.

Życiorys Członka Rady Nadzorczej WASKO SA
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego