Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Raporty bieżące

19 czerwca 2018

Numer raportu: 22/2018
Zarząd WASKO S.A. (Emitent) przekazuje do publicznej wiadomości informację otrzymaną w dniu 19 czerwca 2018r. od spółki zależnej COIG S.A. o zawarciu w dniu 19 czerwca 2018 r. przez COIG S.A. z siedzibą w Katowicach i Advicom sp. z o. o. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdrój umowy serwisowej oprogramowania klasy ERP o nazwie handlowej SZYK oraz Hurtowni Danych. Łączna wartość umowy wynosi brutto 46.164.182,88 zł.

Przedmiotem umowy jest świadczenie przez COIG S.A. usług wsparcia serwisowego, usług rozwoju oprogramowania SZYK oraz Hurtowni Danych oraz innych usług na warunkach określonych Umową na rzecz Advicom Sp. z o.o., przez okres 48 (czterdziestu ośmiu) miesięcy, od dnia 01 stycznia 2019 r., do dnia 31 grudnia 2022r.

W umowie przewidziano m.in. następujące kary umowne:


  •  – maksymalny poziom kar umownych w przypadku niedotrzymania gwarantowanych poziomów usług nie przekroczy 40% wartości poszczególnych usług,

  • – wszelka odpowiedzialność COIG S.A. za szkody powstałe w trakcie obowiązywania umowy jak i po jej wygaśnięciu, w związku z wykonywaniem umowy, jest ograniczona do wartości umowy tj. łącznego wynagrodzenia otrzymanego od Advicom Sp. z o.o. z tytułu realizacji prac opisanych w Umowie.


COIG S.A. jest spółką zależną, w której WASKO S.A. posiada 93,97 % udziału w kapitale zakładowym oraz tyle samo głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego