Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Raporty bieżące

31 sierpnia 2018

Numer raportu: 29/2018
Zarząd WASKO S.A. z siedzibą w Gliwicach (Emitent, Spółka), działając na podstawie art. 398, art. 399, art. 4021, art. 4022 i art. 403 Kodeksu spółek handlowych oraz § 17 ust. 3 Statutu Spółki, zwołuje na dzień 26 września 2018 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy WASKO S.A., które odbędzie się w siedzibie Spółki w Gliwicach przy ul. Berbeckiego 6 o godz. 11.00

W załączeniu Zarząd Spółki przekazuje w formie załącznika pełną treść ogłoszenia o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia wraz z informacjami wymaganymi w art. 4022 Kodeksu spółek handlowych.

Jednocześnie Zarząd WASKO S.A. przekazuje do publicznej wiadomości treść projektu uchwały Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia WASKO S.A. zwołanego na dzień 26 września 2018 roku wraz z dokumentami, które nie zostały uprzednio przekazane do publicznej wiadomości.

Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy WASKO S.A.

Projekty uchwał Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy WASKO S.A. 
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego