Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Raporty bieżące

14 stycznia 2011

Zarząd WASKO S.A. informuje, że w dniu 14 stycznia 2011 r. podpisana została umowa pomiędzy Konsorcjum firm: WASKO S.A. (Lider Konsorcjum) i DGT Sp. z o.o., a Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Przedmiotem tej umowy jest dostawa sprzętu i oprogramowania dla potrzeb jednostek ratownictwa medycznego w Małopolsce w ramach projektu pn. “Budowa zintegrowanych systemów informatycznych do zarządzania i monitoringu satelitarnego w Małopolsce”. Wartość kontraktu wynosi 3,3 mln zł netto.

Jednocześnie Zarząd WASKO S.A. informuje, że w ramach tego samego projektu podpisywanych jest równolegle 20 innych umów z 20 jednostkami ratownictwa medycznego z terenu województwa małopolskiego. Łączna wartość umów podpisywanych w ramach “Budowy zintegrowanych systemów informatycznych do zarządzania i monitoringu satelitarnego w Małopolsce” wynosi 11 mln zł netto. Projekt zostanie zrealizowany w ciągu 6 miesięcy od daty podpisania umów.

W ramach projektu Konsorcjum WASKO S.A. i DGT Sp. z o.o. zaprojektuje i zbuduje: – podsystem radiokomunikacyjny, – podsystem telekomunikacyjny, – sieć teleinformatyczną, – platformę serwerowo-komputerową, – podsystem monitoringu GPS, – podsystem aplikacji głównej. Ponadto Konsorcjum rozbuduje istniejący system Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego do funkcjonalności systemu wdrażanego oraz wykona integrację tych systemów. Nowy system zostanie także zintegrowany z systemem MIIP (Małopolska Infrastruktura Informacji Przestrzennej) w celu pozyskiwania danych GIS oraz z systemem GOPR.

Umowy przewidują kary umowne, z których największa dotyczy przypadku odstąpienia od wykonania umowy i wynosi 20% wartości wynagrodzenia brutto.

Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego