Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Informacja o wyborze oferty WASKO S.A. jako najkorzystniejszej w przetargu

Zarząd WASKO S.A. (Emitent) przekazuje do publicznej wiadomości informację o wybraniu oferty WASKO S.A. jako najkorzystniejszej w postępowaniu o udzielenie zamówienia organizowanym przez firmę FIBERLINK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Mogilanach (Zamawiający) dla przedsięwzięcia polegającego na zaprojektowaniu i budowie sieci NGA na terenie powiatu wielickiego i myślenickiego.
Przedmiotem zamówienia (dalej „Zamówienie”) jest zaprojektowanie i budowa sieci NGA, zapewniającej mieszkańcom, podmiotom publicznym oraz gospodarczym z terenu wybranych miejscowości powiatu myślenickiego oraz wielickiego możliwości korzystania z usług szerokopasmowego dostępu do Internetu. Sieć NGA to infrastruktura telekomunikacyjna światłowodowa w standardzie FTTH GPON, którą Zamawiający będzie wykorzystywał w celu zapewnienia użytkownikom końcowym dostępu do sieci szerokopasmowego dostępu do Internetu o minimalnych przepustowościach 100/30 Mb/s.

Wartość oferty wynosi 17,5 mln netto (21,5 mln zł brutto). Termin zakończenia prac został wyznaczony na dzień 30.06.2020 r.

Obecnie Emitent zgodnie z obowiązującymi przepisami oczekuje na informację dotyczącą kwestii podpisania umowy, o czym Spółka poinformuje w odrębnym raporcie bieżącym.