Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Raporty bieżące

15 grudnia 2021

Numer raportu: 41/2021
Zarząd WASKO S.A. (Emitent) przekazuje do publicznej wiadomości informację otrzymaną w dniu 15 grudnia 2021 r. od spółki zależnej COIG S.A. o dokonaniu wyboru oferty konsorcjum firm w składzie:

Arcus Systemy Informatyczne Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie – Lider Konsorcjum oraz COIG S.A. – Członek Konsorcjum z siedzibą w Katowicach (Wykonawca), jako najkorzystniejszej w postepowaniu organizowanym przez Politechnikę Śląską z siedzibą w Gliwicach(Zamawiający) na wykonanie zamówienia „Usługi aktualizacji systemu Microsoft Dynamics 2009 (DAX 2009) do wersji Microsoft Dynamics 365 (DAX 365) wraz z migracją danych oraz usługą wsparcia systemu ZSI”, nr sprawy IA1/U/21/46/EO (Zamówienie).

Przedmiotem Zamówienia jest usługa aktualizacji systemu Microsoft Dynamics 2009 (DAX 2009) do wersji Microsoft Dynamics 365 (DAX 365) wraz z migracją danych oraz usługą wsparcia i utrzymania systemu ZSI przez okres 4 lat.

Maksymalna łączna wartość oferty wynosi 14 845 595 PLN brutto, z czego wynagrodzenie COIG S.A. wynosi 7 897 916,10 PLN brutto.

Termin realizacji zamówienia: 31.12.2025 r.

Kryterium oceny ofert stanowiły:
– cena oferty – 60 pkt
– doświadczenie kierownika projektu – 40 pkt
W odniesieniu do powyższych kryteriów oferta złożona przez konsorcjum uzyskała największą ilość punktów.
W przypadku braku odwołania co do wyboru oferty w terminie przewidzianym przepisami prawa zostanie podpisana umowa z Zamawiającym na wykonanie przedmiotu zamówienia określonego w ofercie. O fakcie podpisania umowy przez Wykonawcę, Emitent poinformuje w stosownym raporcie bieżącym.

COIG S.A. jest spółką zależną, w której WASKO S.A. posiada 93,98 % udziału w kapitale zakładowym oraz tyle samo głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego