Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Raporty bieżące

20 lipca 2018

Numer raportu: 25/2018
Zarząd WASKO S.A. (Emitent) przekazuje do publicznej wiadomości informację o wyborze oferty konsorcjum, jako najkorzystniejszej w przetargu nieograniczonym organizowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad z siedzibą w Warszawie, prowadzący postępowanie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie dla zadania pn. Integracja elementów Systemu Zarządzania Ruchem na drodze ekspresowej S12, S17 i S19 – Krajowy System Zarządzania Ruchem Drogowym.
Oferta została złożona przez konsorcjum firm: WASKO S.A. – Lider Konsorcjum z siedzibą w Gliwicach, CAT Traffic Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu, P.H.U. „TELSAT” Grzegorz Kawka z siedzibą w Gryficach, TELWAY Sp. z o.o. z siedzibą w Liszkach, Trax elektronik A.Moryc, M.Tomecki, L.Turczyński sp. jawna, z siedzibą w Krakowie oraz APM PRO Sp. z o. o. z siedzibą w Bielsku – Białej.
 
Przedmiotem zamówienia (dalej „Zamówienie”) jest: Integracja elementów Systemu Zarządzania Ruchem na drodze ekspresowej S12, S17 i S19 – Krajowy System Zarządzania Ruchem Drogowym oraz prace projektowe i roboty budowlane dotyczące budowy zadania pn. „Integracja elementów Systemu Zarządzania Ruchem na drodze ekspresowej S12, S17 i S19 – Krajowy System Zarządzania Ruchem Drogowym.
 
Wartość oferty wynosi 37 358 273,46 zł brutto (słownie: trzydzieści siedem milionów trzysta pięćdziesiąt osiem tysięcy dwieście siedemdziesiąt trzy 46/100). Termin realizacji prac wynosi 67 miesięcy od daty podpisania umowy.
 
Kryterium oceny ofert stanowią:
  • Cena – 60 % = 60 pkt
  • Okres gwarancji jakości – 20 % = 20 pkt
  • Czas usunięcia awarii – 10 % = 10 pkt
  • Doświadczenie kluczowych specjalistów – 10 % = 10 pkt
 
W odniesieniu do powyższych kryteriów oferta złożona przez Konsorcjum firm, w tym WASKO S.A. jako Lider Konsorcjum, jest najkorzystniejsza. W przypadku braku odwołania od czynności wyboru oferty złożonej przez Konsorcjum firm w terminie przewidzianym przepisami prawa, zostanie podpisana umowa z Zamawiającym na wykonanie zadania określonego w ofercie. O fakcie podpisania umowy, Spółka poinformuje w odrębnym raporcie bieżącym.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego