Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Raporty bieżące

25 czerwca 2021

Numer raportu: 19/2021
Zarząd WASKO S.A. (Emitent, Spółka) przekazuje do publicznej wiadomości informację o wyborze przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie (Zamawiający) oferty Emitenta, jako najkorzystniejszej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na wykonanie zamówienia „Dostawa i wdrożenie Systemu BSS na potrzeby Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej” znak postępowania: ZZOSE.2131.23.2021.133.TKI [OSE-S] [OSE-B] [OSE-D].  

W wyniku dokonanej oceny ofert, oferta Emitenta została uznana za najkorzystniejszą. Zamawiający zbadał, że Emitent nie podlega wykluczeniu i spełnia warunki u działu w postępowaniu oraz zaprosił Emitenta do przeprowadzenia testów weryfikacyjnych.  

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu BSS. Maksymalna łączna wartość przedmiotu zamówienia wynosi 37 999 777,44 zł brutto.  

Kryterium oceny ofert stanowią:
Cena – 100%.

W odniesieniu do powyższego kryterium oferta złożona przez Emitenta, została wybrana jako najkorzystniejsza. Warunkiem podpisania umowy jest uzyskanie pozytywnego wyniku testów oferowanego Systemu BSS. O fakcie podpisania umowy Spółka poinformuje w odrębnym raporcie bieżącym.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego