Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Raporty bieżące

05 sierpnia 2021

Numer raportu: 28/2021
Zarząd WASKO S.A. (Emitent, Spółka) przekazuje do publicznej wiadomości informację o wyborze przez Ministerstwo Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej z siedzibą w Warszawie (Zamawiający) oferty Emitenta, jako najkorzystniejszej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na wykonanie zamówienia „Rozbudowa macierzy dyskowych Hitachi VSP F1500 i VSP G800 wraz z oprogramowaniem, z ich dostawą oraz wdrożeniem polegającym na instalacji i konfiguracji dostarczonego sprzętu integracji ze środowiskiem Zamawiającego.

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa macierzy dyskowych Hitachi VSS F1500 oraz VSP G800 – wraz z oprogramowaniem i gwarancją.
Całkowita wartość przedmiotu zamówienia wynosi 6 617 400,00 zł brutto.
Termin realizacji zamówienia wynosi do 40 dni od daty zawarcia umowy.

Kryterium oceny ofert stanowią:
Cena – 60 pkt
Termin dostawy sprzętu– 40 pkt
W odniesieniu do powyższych kryteriów oferta złożona przez Emitenta, została wybrana jako najkorzystniejsza.
W przypadku braku odwołania od czynności wyboru oferty złożonej przez Wykonawcę w terminie przewidzianym przepisami prawa, zostanie podpisana umowa z Zamawiającym na wykonanie zadania określonego w ofercie. O fakcie podpisania umowy Spółka poinformuje w odrębnym raporcie bieżącym.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego