Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Zarząd WASKO S.A. podaje do publicznej wiadomości informację o powiadomieniu w dniu 30.01.2017 r. spółki zależnej COIG S.A. przez Resortowe Centrum Zarządzania Sieciami i Usługami Teleinformatycznymi w Warszawie (Zamawiający) o dokonaniu wyboru jako najkorzystniejszej oferty konsorcjum, w skład którego wchodzi COIG S.A. w postępowaniu pn „Budowa i wdrażanie centrów danych, ośrodków przetwarzania i archiwizacji danych – Budowa Systemu Centralnego Backupu”.

W ramach Konsorcjum zakres prac, który ma wykonywać COIG S.A. dotyczy:

  • w całości przystosowania wskazanych pomieszczeń do pełnienia funkcji serwerowni w celu zaimplementowania w nich elementów dostarczanego rozwiązania,
  • w części dostawy sprzętu teleinformatycznego i oprogramowania dla potrzeb budowy Systemu Centralnego Backup-u zabezpieczającego przed zagrożeniem utraty danych w rozległej sieci teleinformatycznej RON,
  • w części wykonania usługi wdrożenia (instalacji, konfiguracji i integracji) dostarczonego asortymentu do wskazanych przez Zamawiającego sześciu lokalizacji i jego integracji w celu budowy systemu Centralnego Backup-u oraz z siecią teleinformatyczną RON,
  • w części zorganizowania szkolenia dla co najmniej 24 przedstawicieli Zamawiającego dotyczącego dostarczonego rozwiązania w zakresie jego użytkowania i administrowania.

 

Wartość oferty wynosi 39 982 995,00 zł brutto, a oczekiwany udział wynagrodzenia COIG S.A. wynosi 33 %.

Termin wykonania zadania w zakresie dostawy sprzętu wynosi 30 dni od daty podpisania umowy, natomiast termin wykonania wdrożenia został wyznaczony do dnia 30.10.2017 r.

Oferta została złożona przez konsorcjum w składzie: Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o., COMP S.A., COIG S.A. oraz S&T Services Polska Sp. z o.o.

W przypadku braku odwołania co do wyboru oferty Konsorcjum w terminie przewidzianym przepisami prawa zostanie podpisana umowa z Zamawiającym na wykonanie przedmiotu zadania określonego w ofercie. O fakcie podpisania umowy przez COIG S.A. Spółka poinformuje w stosownym raporcie bieżącym.

 

COIG S.A. jest spółką zależną, w której WASKO S.A. posiada 93,95 % udziału w kapitale zakładowym oraz tyle samo głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy.