Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Raporty bieżące

16 grudnia 2019

Numer raportu: 38.2019
Zarząd WASKO S.A. (Emitent) przekazuje do publicznej wiadomości informację otrzymaną w dniu 16.12.2019r., iż NASK Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie (Zamawiający), w postępowaniu prowadzonym na podstawie zasady konkurencyjności , o której mowa w sekcji 6.5.2 Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020 z dnia 22 sierpnia 2019 r. z wyłączeniem sekcji 6.5.2. Wytycznych, oraz na podstawie Zaproszenia do udziału w negocjacjach nr ZZ.2131.568.2019.TKI [OSE-S] [OSE-B] [OSE-D] [OSE2019], pod nazwą „Wdrożenie Systemu OSS wraz ze świadczeniem usługi chmury obliczeniowej w ramach projektu Budowa Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej” (Zamówienie), poinformował iż Emitent spełnia warunki udziału w postępowaniu, jego oferta nie podlega odrzucenia, a zaoferowany System OSS pozytywnie przeszedł testy weryfikacyjne. Zamawiający potwierdził jednocześnie, iż przystępuje do procedury podpisania umowy z Emitentem.
Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie Systemów OSS na świadczonej przez Wykonawcę w formie usługi infrastrukturze obliczeniowej do wskazanego węzła OSE wraz z migracjami i przełączeniem zarządzania infrastrukturą OSE z obecnego rozwiązania Zamawiającego na rozwiązanie docelowe oraz wykonanie integracji ze wskazanymi systemami Zamawiającego, a także migracja na docelową infrastrukturę obliczeniową Zamawiającego.

Wartość przedmiotu zamówienia wynosi 15 961 712,46 zł brutto.

Termin realizacji zamówienia 395 dni kalendarzowych od dnia podpisania Umowy.

O fakcie podpisania umowy z Zamawiającym na wykonanie przedmiotu zamówienia Emitent poinformuje w odrębnym raporcie bieżącym.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego