Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Raporty bieżące

02 grudnia 2019

Numer raportu: 34/2019
Zarząd WASKO S.A. (Emitent) przekazuje do publicznej wiadomości informację o podpisaniu w dniu 02 grudnia 2019r z NOVUM S.A. (spółką powiązaną z Emitentem) z siedzibą w Warszawie umowy na udzielenie pożyczki pieniężnej.

Na mocy umowy NOVUM S.A. (Pożyczkodawca) udziela WASKO S.A. (Pożyczkobiorca) pożyczki pieniężnej w wysokości 5.000.000,00 PLN (słownie: pięć milionów złotych) z przeznaczeniem na finansowanie działalności bieżącej.

Pożyczka zostanie wypłacona Pożyczkobiorcy przez Pożyczkodawcę w terminie do dnia 03.12.2019r. Zgodnie z umową NOVUM S.A. pobierze wynagrodzenie z tytułu udzielonej pożyczki w wysokości 3,71% w skali roku, a oprocentowanie to będzie liczone od dnia wypłaty WASKO S.A. kwoty pożyczki. Pożyczkobiorca jest zobowiązany do zwrotu pożyczki otrzymanej na podstawie Umowy wraz z należnymi odsetkami najpóźniej w terminie do dnia 31.03.2021 roku.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego