Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Raporty bieżące

14 lipca 2017

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 15/2017 z dnia 16 czerwca 2017 r. Zarząd WASKO S.A. przekazuje do publicznej wiadomości informację, że w dniu dzisiejszym, tj. 13 lipca 2017 Spółka podpisała 21 umów wykonawczych z następującymi kontrahentami: Eckley Investments Sp. z o.o., Gladmar Investments Sp. z o.o., Nashford Investments Sp. z o.o. oraz Rodmer Investments Sp. z o.o. (Podmioty Zamawiające), których przedmiotem jest budowa sieci szerokopasmowej FTTH. Łączna wartość podpisanych umów wynosi 107,4 mln zł netto (132,1 mln brutto), z czego:
  1. łączna wartość podpisanych umów z Eckley Investments Sp. z o.o. wynosi 41.7 mln PLN netto i obejmuje wykonanie prac w następujących obszarach: sieradzkim, grudziąckim oraz inowrocławskim,
  2. łączna wartość podpisanych umów z Gladmar Investments Sp. z o.o. wynosi 46,8 mln PLN netto i obejmuje wykonanie prac w obszarze kieleckim oraz sandomiersko-jędrzejowskim,
  3. łączna wartość podpisanych umów z Nashford Investments Sp. z o.o. wynosi 13,2 mln PLN netto i obejmuje wykonanie prac w obszarze kieleckim oraz sandomiersko-jędrzejowskim,
  4. łączna wartość podpisanych umów z Rodmer Investments Sp. z o.o. wynosi 5,6 PLN netto i obejmuje wykonanie prac w obszarze piotrkowskim.
Przedmiotem umów jest kompleksowe wykonanie światłowodowej sieci szerokopasmowej FTTH w technologii GPON w w/w poszczególnych obszarach wymienionych w niniejszym raporcie. Podmioty Zamawiające pozyskały dofinansowanie na budowę sieci FTTH z programu Operacyjnego Polska Cyfrowa – I Osi priorytetowej POPC – „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” – działanie 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach” – drugi konkurs.W ramach umów WASKO S.A.:
  1. wykona projekty budowlano-wykonawcze z wymaganymi pozwoleniami, zgłoszeniami i uzgodnieniami w wersji cyfrowej i papierowej oraz dla Fazy 1 (podłączenie jednostek oświatowych do sieci FTTH)
  2. wykona prace budowlane związane z budową sieci szerokopasmowej FTTH (Faza 1 i 2).
  3. będzie świadczyć 5 letni serwis gwarancyjny.
 Termin wykonania poszczególnych umów wynosi 48 miesięcy od dnia ich podpisania. Umowy przewidują poziom kar umownych w wysokości 0,5% wartości Zamówienia za każdy dzień opóźnienia, lecz nie więcej niż 20% wartości poszczególnych zamówień w danym roku kalendarzowym.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego