Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.

Outsourcing IT

Outsourcing IT jest usługą przeznaczoną do firm prywatnych, instytucji samorządowych, jednostek służby zdrowia i administracji publicznej, które wymagają bardzo kompetentnej i pewnej obsługi informatycznej.

Tworzenie własnego działu IT jest niezwykle trudne. Rynek IT rozwija się tak szybko, że rekrutacja informatyków może być czasochłonna i bardzo kosztowna. W dodatku, jeśli firma nie specjalizuje się w IT kontrola kompetencji takiego zespołu może być wyzwaniem. Szczególnie dla osób nie posiadających specjalistycznej wiedzy informatycznej.

Budowa zdalnego zespołu informatyków to wiele korzyści. Outsourcing IT to nie tylko oszczędności ale również dostęp do sprawdzonego i kompetentnego zespołu specjalistów.

Zamiast budować własny dział IT skorzystaj z naszej usługi – Outsourcing IT.

Usługa

Zdalne konsultacje IT
Zdalna obsługa serwisowa
Doradztwo w zakresie nowych rozwiązań IT
Service Desk
Utrzymanie i zarządzanie infrastrukturą IT
Gwarantowany czas reakcji 6h
Stały abonament miesięczny

Oferta

Współpraca w zakresie outsourcingu zespołu informatyków poprzedzona jest audytem IT przedsiębiorstwa.  Zanim zaczniemy współpracę musimy dokładnie zbadać infrastrukturę informatyczną Twojej firmy. Wszystko po to aby zapewnić Tobie jak najwyższy poziom świadczonych usług.

Pobierz broszurę informacyjną

Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego