Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.
Aktualności

20 stycznia 2015

Miejsce pracy: Warszawa / Nr ref. 05/DUS/02/14
Do najważniejszych obowiązków zatrudnionej osoby należeć będą:
– Instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania sieciowego w zakresie technologii LAN/WAN, VPN, MPLS z ukierunkowaniem głównie na urządzenia Juniper, Cisco i Huawei. – Administrowanie oraz serwis urządzeń Juniper, Cisco i Huawei w środowiskach sieciowych w ramach realizowanych przez Spółkę projektów IT. – Przygotowywanie dokumentacji technicznej projektów.
Oczekiwania wobec kandydatów:
– Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe zawodowe (informatyka, elektronika, telekomunikacja lub pokrewne). – Ukierunkowana wiedza techniczna związana z produktami Juniper Networks co najmniej na poziomie JNCIA/JNCIS. – Znajomość architektury oraz umiejętność konfiguracji urządzeń Juniper klasy M / MX / J / SRX / EX. Znajomość urządzeń klasy BRAS, a w szczególności rozwiązań Juniper E-series, jak również urządzeń innych producentów, będzie dodatkowym atutem. – Doświadczenie w działaniu w środowiskach sieciowych klasy operatorskiej oraz wiedza techniczna w zakresie rozwiązań operatorskich takich jak BGP, MPLS, VPN, QoS, Traffic Engineering. – Znajomość technologii sieci wykorzystujących protokół TCP/IP ze szczególnym ukierunkowaniem na technologie operatorskie. – Umiejętność konfiguracji urządzeń Juniper wyposażonych w system Junos. – Co najmniej rok doświadczenia na stanowisku wymagającym podobnych umiejętności i doświadczenia. – Znajomość innych producentów będzie dodatkowym atutem. – Znajomość systemu Linux. – Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów w sieciach o charakterze operatorskim. – Odpowiedzialność i zaangażowanie. – Samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów. – Odporność na stres i dyspozycyjność. – Nastawienie na współpracę.
Oferujemy:
– Przyjazną atmosferę pracy – Możliwość rozwoju zawodowego – Atrakcyjne narzędzia pracy – Bogaty pakiet socjalnyProsimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883.
Powrót
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego