Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.

Jesteśmy jedną z największych polskich firm wdrażających nowoczesne technologie. Nasza siedziba główna znajduje się w Gliwicach, a oddziały firmy są rozmieszczone w kilkunastu miastach na terenie kraju. Zajmujemy się projektowaniem i integracją rozwiązań informatycznych, automatyki przemysłowej, telekomunikacji i elektroniki.

Zapraszamy do współpracy.
Zespół WASKO.

Stawiamy na młodych

Jesteśmy młodym (średnia wieku 31 lat), nowocześnie zorganizowanym, w pełni zinformatyzowanym przedsiębiorstwem, zbudowanym na solidnych podstawach finansowych, osiągającym poważne sukcesy w wielu dziedzinach życia gospodarczego kraju.

 

Spółka giełdowa

Po połączeniu w 2006 roku ze spółką akcyjną Hoga.pl S.A. – pierwszym portalem internetowym notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie – staliśmy się spółką giełdową, której kapitalizacja wynosi kilkaset mln zł.

Działalność

Nasza działalność obejmuje integrację systemów IT, automatyki przemysłowej, telekomunikacji, teletransmisji i elektroniki.

Zatrudniamy w grupie kapitałowej około 1500 specjalistów posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe i menadżerskie.

Usługi IT

Jesteśmy jednym z największych integratorów IT na rynku polskim. Nasza oferta zawiera pełen wachlarz usług IT, tj. doradztwo i wdrożenia środowisk sieciowych, serwerowych i składowania danych, a także systemów korporacyjnych i łączności IP. Świadczymy dla naszych klientów kompleksowe usługi opieki IT.

Rozwój i inwestycje

Przeważającą część wypracowanego zysku przeznaczamy na inwestycje i prace badawczo-rozwojowe, których celem jest powstanie innowacyjnych, specjalistycznych produktów i usług. Produkty te z sukcesem sprzedajemy na rynku polskim, a także wychodzimy z nimi na rynki zagraniczne.

Projekty inwestycyjne

Realizujemy ambitne projekty inwestycyjne w zakresie budowy regionalnych sieci szerokopasmowych, systemów telematyki transportowej, budowy infrastruktury kontroli lotów dla lotnictwa cywilnego i wojskowego.

Bezpieczeństwo

Jesteśmy stabilnym i bezpiecznym partnerem dla naszych zleceniodawców jak i podwykonawców. Od lat dbamy o to aby marka WASKO była synonimem solidności. Nasi klienci doceniają nas wystawiając nam pozytywne rekomendacje, dzięki którym możemy ubiegać się o kolejne zlecenia. Nas sprawdził czas.

Produkty

Posiadamy szeroką gamę własnych, innowacyjnych produktów adresowanych do różnych sektorów gospodarki – telekomunikacji, gazownictwa, administracji państwowej, a także przemysłu i sektora małych i średnich firm.

Posiadamy certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, SCC**

 

Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego