Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.

NEDAPS – Automatyzacja Procesów Biznesowych

NEDAPS to innowacyjna i otwarta platforma służąca do automatyzacji powtarzalnych procesów biznesowych związanych z obsługą klienta oraz procesów technologicznych w rozbudowanym środowisku sprzętowym. System przeznaczony jest dla każdej firmy posiadającej rozległą infrastrukturę złożoną z różnorodnych urządzeń i systemów wielu producentów, która wymaga częstych modyfikacji w celu zapewnienia realizacji usług zarówno wewnątrz firmy, jak i dla klientów zewnętrznych.

 

Automatyzacja procesów biznesowych w NEDAPS jest niezwykle prosta. NEDAPS pozwala na graficzne modelowanie dowolnych procesów, usług oraz konfiguracji realizowanych przez urządzenia, oraz systemy klienta i ich wykonywanie w celu zrealizowania określonych zadań i funkcji. System istotnie redukuje koszty dzięki znaczącemu zmniejszeniu nakładu pracy i czasu przygotowania i wdrażania automatyzacji oraz radykalnemu uproszczeniu wykonywania operacji.

 

NEDAPS pozwala na graficzne modelowanie dowolnych procesów biznesowych, usług oraz konfiguracji realizowanych przez urządzenia, systemy, platformy lub bazy danych w jednolity i prosty sposób. Dzięki temu, że cała logika procesu zostaje opisana za pomocą schematu postępowania, operator wyznaczony do realizacji zadania nie musi posiadać specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Praca manualna oraz związane z nią pomyłki zostają ograniczone do minimum. Koniec z bezproduktywnym powtarzaniem tych samych czynności i ciągłym analizowaniem złożonych przypadków.

 

NEDAPS jest idealnym rozwiązaniem do zarządzania heterogenicznymi sieciami złożonymi z urządzeń i systemów różnych producentów. Rozwiązanie potrafi komunikować się z urządzeniami sieciowymi, m.in. poprzez interfejs CLI, standardowe protokoły komunikacyjne, jak również specyficzne API. NEDAPS zapewnia integrację z innymi systemami w oparciu o ogólnodostępne standardy.

 

System jest niezależny od jakichkolwiek dostawców urządzeń czy oprogramowania. Zaimplementowane w rozwiązaniu metody komunikacji pozwalają na integrację z dowolnym urządzeniem, platformą, systemem czy bazą danych.

 

Elastyczność systemu NEDAPS pozwala na jego zastosowanie zarówno u operatorów telekomunikacyjnych oraz firm ISP do automatyzacji procesów i zadań realizowanych przez systemy klasy OSS oraz BSS, jak i u podmiotów chcących efektywnie zarządzać bezpieczeństwem i konfiguracją własnej infrastruktury IT.

 

NEDAPS umożliwia szybką integrację z istniejącymi serwisami www lub portalami klienta, co pozwala na ich łatwą rozbudowę o nowe funkcjonalności, związane z automatyzacją konfiguracji i zadań.

Korzyści:  

  • Zastosowanie NEDAPS istotnie wpływa na uproszczenie wykonywania operacji przez systemy biznesowe, dzięki czemu znacznie obniża się koszt oraz czas wdrażania nowych usług i konfiguracji w środowisku IT firmy.
  • Wdrożenie systemu NEDAPS umożliwia lepsze wykorzystanie specjalistów klienta, którzy nie muszą być angażowani w wykonywanie operacji, które do tej pory były realizowane przez nich manualnie. Raz stworzone automatyzacje mogą być wywołane w pełni automatycznie bądź przez osoby nieposiadające wiedzy specjalistycznej.
  • Wdrożenie systemu wprowadza standaryzację wykonywanych operacji, zapewniając ich pełną powtarzalności oraz spójność danych w systemach klienta.
  • System pozwala na masowe wykonywanie operacji zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Pozwala to na realizację zadań w najbardziej dogodnym czasie, kiedy środowisko jest najmniej obciążone.
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego