Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.

Charakterystyka produktu

MedDashboard to graficzna platforma  informatyczna gromadząca wszystkie potrzebne informacje o pacjencie podczas procesu leczenia – tzw. kokpit lekarski. Zagospodarowuje obszar zarządzania zdrowiem pacjenta, wykorzystując w maksymalnym stopniu obrazy, wykresy i elementy wizualno – dźwiękowe wspierające szybkie podejmowanie decyzji przez lekarza, bez konieczności mozolnego przeglądania pełnej dokumentacji pacjenta.

Składa się z 2 części: aplikacji WWW oraz modułu mobilnego. W swoim podstawowym założeniu jest przeznaczony do prowadzenia konsyliów lekarskich (wielodyscyplinarnych), w tym również zdalnych. Informacje na kokpicie są klasyfikowane i dopasowywane do poszczególnych dziedzin (kokpity dynamiczne). Prowadzący konsylium steruje przepływem informacji na kokpicie głównym (możliwa zmiana w locie), natomiast moduły mobilne synchronizują się online z zawartością kokpitu głównego, co powoduje, że zawartość ich mobilnego kokpitu podążał za prowadzącym. MedDashboard pozwala na planowanie i monitorowanie leczenia i daje możliwość bardziej efektywnej kontroli większej liczby pacjentów podczas konsyliów.

+Czytaj więcej

Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego