Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.

Outsourcing programistów, body leasing IT

Outsourcing programistów(body leasing IT) to idealne rozwiązanie dla firm i instytucji prywatnych, które chcą zrealizować projekt informatyczny, ale nie chcą tworzyć własnego zespołu. Najlepiej sprawdza się wtedy, kiedy jest potrzeba realizacji projektu informatycznego, który wymaga dodatkowego zespołu posiadającego konkretne, zdefiniowane kompetencje programistyczne. Takie rozwiązanie to duża oszczędność dla firmy, gdyż po zakończeniu projektu nie trzeba kontynuować utrzymywania kosztownego zespołu programistów. 

Body leasing IT pozwala na bardzo szybkie uruchomienie kompetentnego zespołu programistów. Outsourcing programistów pozwala na znaczne ograniczenie kosztów i ryzyka związanego z rekrutacją. Zbudowanie zespołu kompetentnych programistów wiąże się z dużymi nakładami czasu i pieniędzy, które trzeba poświęcić na przeprowadzenie rekrutacji. Nawet jeśli rekrutacja zakończy się sukcesem, to nadal potrzebny jest czas na wdrożenie nowych osób, aby mogły samodzielnie realizować wyznaczone zadania. 

Dostarczamy zespoły programistów w wielu kompetencjach takich jak: Architekt oprogramowaniaArchitekt ITAnalityk biznesowyAnalityk systemowyProgramista JavaProgramista PHPProgramista.NETFront End Developer AngularFront End Developer ReactTester Aplikacji.  

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. W zależności od rodzaju projektu i długości czasu, w jakim usługa ma być świadczona, ustalamy odpowiednie warunki współpracy. Natomiast każda współpraca realizowana jest w następujących etapach: analiza wymagań klienta, weryfikacja posiadanych zasobów, prezentacja profili programistów, organizacja rozmowy inicjującej, tzw. „interview”, pomiędzy klientem a programistami, powołanie dedykowanego zespołu dla klienta, podpisanie umowy, realizacja umowy z możliwością wymiany poszczególnych członków zespołu, jeżeli nie sprawdzą się danym projekcie. 

Stosujemy dwa modele rozliczeń: model „fixed price oraz model „time and material”, dzięki czemu możemy dostosować nasze warunki rozliczeń projektu do wymagań klienta.  

Naszym celem jest, aby budować silne relacje z każdym pracownikiem WASKO S.A., dlatego nasi programiści pracują głównie z naszej siedziby. Jeżeli projekt tego wymaga, istnieje możliwość pracy w siedzibie klienta, ale w bardzo ograniczonej ilości dni w miesiącu. Sytuacje, w jakich nasz pracownik może pracować w siedzibie klienta to cykliczne spotkania podsumowujące poszczególne etapy realizacji projektu lub okres wdrożenia w projekt. 

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, czy zlecić nam aplikację mobilną sprawdź, co mówią o nas nasi klienci. Na portalu clutch.co można znaleźć zweryfikowane referencje naszych zadowolonych klientów.  

 

Korzyści: 

  • Dostęp do specjalistów w różnych dziedzinach IT takich jak: Architekt oprogramowania, Architekt IT, Analityk biznesowy, Analityk systemowy, Programista Java, Programista PHP, Programista.NET, Front End Developer Angular, Front End Developer React, Tester Aplikacji. 
  • Oszczędność i optymalizacja kosztów, ponieważ zespół można wynająć na czas trwania projektu, przez co klient nie ponosi kosztów utrzymania zespołu po tym, jak projekt się zakończy 
  • Wieloletnie doświadczenie w realizacji różnorodnych projektów informatycznych 
  • Zweryfikowane referencje klientów na portalu clutch.co 
  • Obsługa klientów na całym świecie w wielu strefach czasowych 
  • Możliwość przeprowadzenia interview z zespołem programistów przed rozpoczęciem projektu 
  • Możliwość wymiany poszczególnych specjalistów w sytuacji, gdyby nie sprawdzili się w projekcie  

 

Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego