Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.

Aplikacje Webowe

Aplikacje Webowe towarzyszą nam w każdej sferze naszego życia. Każda strona internetowa, z której korzystamy, jest pewnego rodzaju aplikacja webową. Niektóre są mniej rozbudowane, inne bardziej. Aplikacje Webowe pozwalają nam na logowanie się do naszego konta bankowego, opłacanie rachunków za prąd oraz dostarczają nam różnego rodzaju rozrywki. Aplikacje Webowe sprawiają, że możemy łatwo zamówić jedzenie przez Internet, zrobić zakupy w ulubionym sklepie Internetowym czy podpisać różnego rodzaju dokumenty urzędowe. Aplikacje Webowe często rozszerzane są o aplikację mobilną.  

Zajmujemy się tworzeniem Aplikacji Webowych w wielu technologiach. Tworzymy Aplikacje Webowe dla firm i instytucji publicznych. Posiadamy wykwalifikowany zespół programistów aplikacji webowych. Zajmujemy się tworzeniem Aplikacji Webowych w różnorodnych technologiach. Nasz zespół to wiele kompetencji, takich jak: Architekt oprogramowaniaArchitekt ITAnalityk biznesowyAnalityk systemowyProgramista JavaProgramista PHPProgramista.NETFront End Developer AngularFront End Developer ReactTester AplikacjiUX designerUI designer. 

Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w tworzeniu dedykowanego oprogramowania. Nasz zespół programistów liczy ponad 300 developerów. Świadczymy usługi dla firm i instytucji zarówno na rynku polskim, jak i poza granicami naszego kraju. W naszym portfolio posiadamy realizacje dla największych organizacji na świecie. 

Stosujemy dwa typy rozliczeń: fixed price oraz time and material, dzięki czemu możemy dostosować nasze warunki rozliczeń projektu do wymagań klienta. 

W modelu fixed price ustalamy konkretną kwotę za realizacje aplikacji mobilnej oraz terminy realizacji. Powstaje szczegółowa specyfikacja wymagań, która jest załącznikiem do umowy. 

W modelu time and material tworzymy dla klienta zespół programistów aplikacji mobilnych. Rozliczamy się za czas pracy naszych programistów zgodnie z ustaloną stawką godzinową. Klient ma możliwość aktywnego udziału w projekcie. Zapewniony jest stały podgląd w postęp prac. 

Zastanawiasz się, czy zlecić na tworzenie Aplikacji Webowej? Sprawdź zweryfikowane referencje naszych klientów na portalu clutch. Dowiedz się, co mówią o nas nasi klienci. Jeżeli jesteś zainteresowany wyceną Twojego projektu, umów się na bezpłatną konsultację poprzez formularz, który znajdziesz na dole strony. 

Korzyści: 

  • 30-letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania sprawia, że nie ma dziś dla nas projektu, którego realizacji obawialibyśmy się podjąć
  • Ponad 300 programistów w naszym zespole do Twojej dyspozycji  
  • Różne typy rozliczeń. Wedle Twojego wyboru możemy realizować projekt w modelu rozliczeń fixed price lub time and material 
  • Realizujemy zarówno aplikacje natywne, jak i hybrydowe. W zależności od Twoich wymagań technicznych i budżetu możesz zdecydować jaki rodzaj aplikacji będzie dla Ciebie lepszy, a my stworzymy dla Ciebie zespół programistów 
  • W naszej firmie posiadamy różnorodne kompetencje, zatem oprócz tworzenia Aplikacji Webowej możemy zapewnić Ci inne kompetencje, takie jak chociażby dedykowany kierownik projektu, testy bezpieczeństwa czy infrastruktura serwerowa w naszym data center w Katowicach 
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego