Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.

Tworzymy aplikacje mobilne dla firm i instytucji publicznych. Posiadamy wykwalifikowany zespół programistów aplikacji mobilnych. Zajmujemy się tworzeniem aplikacji mobilnych zarówno hybrydowych jak i natywnych. Tworzymy aplikacje mobilne na telefony, tablety, TV i inne urządzenia z systemem Android oraz iOS.

 

Obsługujemy klientów z całego świata. Sprawdź nasze zweryfikowane referencje na portalu Clutch:

 

Aplikacja natywna

Mobilna aplikacja natywna to aplikacja, która została opracowana w języku programowania dedykowanym do danego systemu operacyjnego urządzenia. Tworzymy natywne aplikacje mobilne na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

 

Aplikacja hybrydowa

Mobilna aplikacja hybrydowa to aplikacja tworzona za pomocą specjalnych framework’ów, które pozwalają na opracowanie uniwersalnej aplikacji i działającej na urządzeniach z różnymi systemami operacyjnymi. Przy tworzeniu hybrydowych aplikacji mobilnych wykorzystujemy wedle wyboru klienta technologię react native lub ionic framework. Do każdej z tych technologii posiadamy dedykowany zespół programistów aplikacji mobilnych.

Jak przebiega tworzenie aplikacji mobilnych

Każda aplikacja mobilna tworzona przez nasze zespół powstaje w następujących etapach.

  • Analiza wymagań klienta
  • Tworzenie koncepcji aplikacji i szczegółowej specyfikacji
  • Opracowanie prototypu/makiet aplikacji mobilnej
  • Projekty graficzne
  • Zdefiniowanie infrastruktury serwerowej
  • Tworzenie backend’u aplikacji mobilnej
  • Opracowanie front-endu aplikacji mobilnej
  • Testy
  • Publikacja w sklepie (Google Play, App Store, Huawei App Gallery)
  • Gwarancja i wsparcie techniczne

Rozliczenia

Stosujemy dwa typy rozliczeń: fixed price oraz time and material dzięki czemu możemy dostosować nasze warunki rozliczeń projektu do wymagań klienta.

Model Fixed Price

W tym modelu ustalamy konkretną kwotę za realizacje aplikacji mobilnej oraz terminy realizacji. Powstaje szczegółowa specyfikacja wymagań, która jest załącznikiem do umowy.

Model Time and Material

W tym modelu rozliczeń tworzymy dla klienta zespół programistów aplikacji mobilnych. Rozliczamy się za czas pracy naszych programistów zgodnie z ustaloną stawką godzinową. Klient ma możliwość aktywnego udziału w projekcie. Zapewniony jest stały podgląd w postęp prac.

Nasze realizacje

Aplikacja mobilna PackBack

aplikacja mobilna packback

PackBack pomaga firmom uzyskać dostęp do prywatnego środowiska pracy, w którym pracownicy mogą bezpiecznie przechowywać, wymieniać i rozpowszechniać wszelkiego rodzaju dokumenty. PackBack daje również możliwość bezpiecznego udostępniania prywatnych dokumentów swoim kontrahentom. PackBack to usługa stworzona specjalnie dla firm, które w pełni rozpoznają swoje potrzeby w zakresie najwyższych standardów bezpieczeństwa danych, poufności i prywatności oraz zgodności.

Aplikacja mobilna Śląska Policja

aplikacje mobilne - śląska policja

 

Dzięki opracowanej przez nas aplikacji mobilnej w sposób intuicyjny użytkownik może dowiedzieć się jak skontaktować się z policją oraz znaleźć najbliższą jednostkę policji. Oprócz aktualnych informacji o zagrożeniach oraz innych wydarzeniach policyjnych, użytkownik aplikacji posiada dostęp do wielu porad prewencyjnych. Aplikacja mobilna Śląska Policja informuje jak najlepiej unikać zagrożeń. Dodatkowo na bieżąco prezentowane są najnowsze listy osób poszukiwanych i zaginionych, a także statystyka zdarzeń.

Aplikacja mobilna iBOK

aplikacja mobilna ibok

Aplikacja iBOK mobile – mobilne biuro obsługi klienta – została przygotowana dla klientów firm wodociągowo-kanalizacyjnych oraz komunalnych, które korzystają z oprogramowania firmy LogicSynergy.

Aplikacja iBOK mobile daje możliwość swobodnego dostępu do bieżących i dawnych rachunków, opłacenia faktury i podania odczytu wodomierza. Można również błyskawicznie skomunikować się z Przedsiębiorstwem za pomocą formularza kontaktowego. Aplikacja dajemy możliwość analizy zużycia wody i opłat na interaktywnym wykresie oraz wgląd w mapę bieżących awarii na sieci.

Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego