Ta strona wykorzystuje w celach statystycznych mechanizm cookies (tzw. ciasteczek). Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że pliki cookies będą zapisywane w pamięci urządzenia. W konfiguracji przeglądarki można zmienić ustawienia dotyczące obsługi tych plików.
Dowiedz się więcej o naszej Polityce prywatnościNie pokazuj więcej tego komunikatu.

Aplikacje Mobilne

Aplikacje Mobilne towarzyszą nam dziś w każdej sferze naszego życia. Aplikacje Mobilne są dla nas dodatkową formą rozrywki, ale też ułatwiają codzienne funkcjonowanie i zwiększają naszą produktywność. Wielu z nas nie wyobraża sobie dziś życia bez Aplikacji Mobilnych. Możemy za ich pomocą dokonywać płatności w sklepie, analizować postęp realizowanych zadań czy badać stan naszego zdrowia. Niektóre urządzenia mobilne posiadają znacznie lepsze parametry techniczne niż komputery, a programiści Aplikacji Mobilnych mają dziś pełne ręce pracy przy tworzeniu coraz to bardziej innowacyjnych aplikacji.  

Ilość dostępnych na rynku urządzeń jest tak duża, że tworzenie Aplikacji Mobilnych poprawnie funkcjonujących na każdym z nich wymaga sporego doświadczenia. Aplikacje Mobilne dzielą się na aplikacje natywne oraz aplikacje hybrydowe. W WASKO posiadamy zespół programistów do realizacji każdej z nich. W zespole programistów hybrydowych aplikacji mobilnych wykorzystujemy wedle wyboru klienta technologię react native lub ionic frameworkTworzymy aplikacje na telefony, tablety, telewizory i inne urządzenia z systemami operacyjnymi Android oraz iOS. 

 

Stosujemy dwa modele rozliczeń: model „fixed price oraz model „time and material”, dzięki czemu możemy dostosować nasze warunki rozliczeń projektu do wymagań klienta.  

 

W modelu fixed price ustalamy konkretną kwotę za realizacje aplikacji mobilnej oraz terminy realizacji. Powstaje szczegółowa specyfikacja wymagań, która jest załącznikiem do umowy. W modelu time and material tworzymy dla klienta dedykowany zespół programistów Aplikacji Mobilnych. Rozliczamy się za czas pracy naszych programistów zgodnie z ustaloną stawką godzinową. Klient ma możliwość aktywnego udziału w projekcie może też całkowicie przejąć zarządzanie naszym zespołem w sytuacji, gdy nie jest mu potrzebny dedykowany kierownik projektu.  

 

Każda Aplikacja Mobilna tworzona przez nasze zespół powstaje w następujących etapach: analiza wymagań klienta, tworzenie koncepcji aplikacji i szczegółowej specyfikacji, opracowanie prototypu/makiet aplikacji mobilnej, projekty graficzne, zdefiniowanie infrastruktury serwerowej, tworzenie backend’u aplikacji mobilnej, opracowanie front-endu aplikacji mobilnej, testy, publikacja w sklepie (Google Play, App StoreHuawei App Gallery), gwarancja i wsparcie techniczne. 

 

Pracujemy w metodologii Agile. Zapewniamy stały podgląd w postęp realizowanych prac, wykorzystując środowisko JIRA. Obsługujemy klientów z całego świata w wielu strefach czasowych. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, czy zlecić nam aplikację mobilną sprawdź, co mówią o nas nasi klienci. Na portalu clutch.co można znaleźć zweryfikowane referencje naszych zadowolonych klientów 

 

Korzyści: 

  • Dedykowany zespół programistów Aplikacji Mobilnych dopasowanych do technologii wybranej przez klienta 
  • Możliwość opracowana Aplikacji Mobilnej natywnej lub w technologii hybrydowej 
  • Różne sposoby rozliczeń odpowiednio dopasowane do potrzeb klienta 
  • Wsparcie techniczne i gwarancja do każdej opracowanej Aplikacji Mobilnej 
  • Stały dostęp do postępu realizowanych prac od początku projektu aż po jego publikację w marketach aplikacji mobilnych 
  • Prowadzenie projektu w metodologii Agile z wykorzystaniem oprogramowania JIRA 
  • Kompleksowa realizacja aplikacji mobilnej. Od zebrania wymagań klienta poprzez realizację, testy i publikację w marketach aplikacji mobilnych 
  • Wieloletnie doświadczenie i zweryfikowane referencje klientów 
  • Obsługa klientów na całym świecie w wielu strefach czasowych 
  • Możliwość zarządzania naszym zespołem programistów przez klienta w modelu rozliczeń time and material 
Fundusze Europejskie - Program Regionalny
Mamy dla Ciebie e-kartkę. Kliknij tutaj i zobacz!
Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego